5

Профілів

5
1175 €

Вартість від

1175 €

Міжнародна школа спортивної майстерності у Лодзі

Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Лодзь , Польща Показати на карті

Міжнародна школа спортивної майстерності у Лодзі

Місто: Лодзь
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1175€

Міжнародна школа спортивної майстерності загальноосвітній ліцей “Освіта і Спорт” у Лодзі (Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowe Liceum Ogólnokształcące „Edukacja i Sport” w Łodzi) - середній навчальний заклад, створений у 2014 році, функціонує на правах державної школи. Постійно проводить набори за спортивними напрямками навчання - баскетбол, плавання, футбол, дзюдо, гандбол, теніс, бокс, спортивна стрільба. Крім спортивних класів учні мають змогу обрати акторський, кіберспортивний та хореографічний класи.

Девіз школи: Один за всіх і всі за одного.

СПОРТИВНА ТА ДИДАКТИЧНА БАЗА ШКОЛИ

Спортивний ліцей у Лодзі обладнаний всім необхідним для спеціалізованих занять спортом, а також для загальноосвітнього навчання, якому, незважаючи на характер школи, приділяється достатньо багато уваги.

У своєму розпорядженні школа має наступні об'єкти для занять спортом:

 • Повнорозмірний спортзал для гри у баскетбол, гандбол з трьома секторами + трибунами для вболівальників.
 • Дзеркальна зала для балету, хореографії, аеробіки.
 • Дві зали для занять карате, гімнастикою та дзюдо.
 • Тренажерний зал.
 • Повністю обладнані санітарні вузли, душові та роздягальні.

Крім того, ліцей має спортивно-оздоровчий комплекс, площею близько 2,5 га на відкритому повітрі, який включає в себе:

 • Футбольне поле з трибунами.
 • Легкоатлетичну доріжку.
 • Баскетбольний майданчик.
 • Два поля для бадмінтону.
 • Тенісні корти.
 • Тренажерний зал.
 • Столи для настільного тенісу.

На базі школи є і два спеціально обладнаних класи для занять спортивною стрільбою.

У школі є учнівська їдальня, де кожен бажаючий може пообідати.

Варто відзначити, що і загальні предмети проходять в спеціально обладнаних класах, наприклад, є три географічні класи, з мультимедійним обладнанням, яке регулярно використовується на уроках, три інформатичних класи з сучасним комп’ютерним обладнанням. Заняття з біології проходять не тільки у біологічному класі школи, а і у спеціалізованих об’єктах Лодзького Університету та Лодзької Політехніки (ботанічний сад, природничий музей), з якими ліцей співпрацює. Бібліотека, яка є однією з найбільших шкільних бібліотек у всій Польщі, де є і читальний зал, часто проводять час учні в перервах між заняттями.

Класи із хореографії, кіберспорту та акторства є першими подібними класами в Лодзі для учнів середніх шкіл.

Педагогічний колектив складають найкращі спеціалісти: професійні тренери,  фізіотерапевти, вчителі загальноосвітніх предметів з багаторічним досвідом, дитячий психолог.

ПРОЖИВАННЯ УЧНІВ

Школа забезпечує місце проживання в гуртожитку для своїх учнів. Вартість проживання орієнтовно складає 120 польських злотих за місяць. Харчування коштує орієнтовно 25 злотих/день.

Витрати, які ще несуть учні та їх батьки - підручники на навчальний рік, страховий медичний поліс, щомісячний внесок за членство у спортивному клубі (розмір залежить від класу).

Спортивний ліцей у Лодзі - це новий, сучасний заклад для молоді, яка крім загальних знань хоче розвиватись і у спортивній, художній, акторській галузях. Якщо Ви маєте подібні схильності, то це заклад для Вас. Кількість місць у класах та бурсі є дуже обмеженою, тому, якщо Ви зацікавлені школою, натискайте кнопку нижче та бронюйте місце для себе вже зараз.

Поділитися:

Новини