3

Факультетів

3
14

Напрямків

14
24

Спеціальностей

24
1440

Вартість від

1440 €

Лодзький Медичний Університет

м. Лодзь , Польща Показати на карті

Лодзький Медичний Університет

Місто: м. Лодзь
Форма власності: Державний
Вартість від: 1440 €

Лодзький Медичний Університет (Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Медичний Університет у Лодзі, Лодзінський Медичний Університет) - польський державний університет медичного спрямування. Офіційно університет був заснований лише у 2002 році, але новостворений заклад поєднав у собі два популярних та престижних університету - Медичну Академію, яка функціонує з 1949 року та Військову Медичну Академію (з 1958 року). Зараз Медичний Університет продовжує славетну історію обох цих навчальних закладів.

В даний час Медичний Університет у Лодзі пропонує навчання на п'яти факультетах:

  1. Військово-медичний факультет.
  2. Факультет біомедичних наук та післядипломного навчання.
  3. Факультет лікарської справи із відділом стоматології.
  4. Факультет наук про здоров'я.
  5. Фармацевтичний факультет.

Крім пропозиції навчання польською мовою університет пропонує англомовне навчання на напрямках "Лікарська справа" та "Стоматологія". Медична освіта в Польщі є доволі специфічною і складною для іноземців, тому Медичний Університет пропонує річний підготовчий курс, який готує іноземців до початку навчання на медичних напрямках. Детальну інформацію про медичну освіту в Польщі та підготовчий річний курс Медичного Університету у Лодзі Ви можете дізнатись в одному із наших офісів в Україні або зателефонувати в call-centre Проекту "Освіта без кордонів".

Медичний Університет у Лодзі є одним із провідних центрів наукових досліджень в Польщі. В кожному академічному році університет реалізує понад 100 різних наукових проектів. Університет є лідером по дослідженнях в таких сферах як: імунологія, молекулярна біологія, генетика, онкологія та ендокринологія. Одним зі стратегічних напрямків наукового розвитку Медичного Університету є дослідження головних хвороб цивілізації: ракових пухлин, метаболічних та серцево-судинних хвороб, захворювань дихальної системи, а також інновацій у сфері підтримки здорового способу життя. Наукові дослідження, які проводить університет пов'язані з різними сферами клінічної медицини та медичної біотехнології.

В своєму розпорядженні Медичний Університет має 3 клінічні лікарні та 80 клінік, які кожного року відвідує близько 90 тис. пацієнтів. Лікарський склад - це 1600 досвідчених лікарів із різних сфер медицини. Що стосується студентів, то їх тут навчається близько 9 тисяч, з яких лише 5% - це іноземні студенти, які переважно навчаються на англомовних напрямках і є учасниками програми Erasmus+. Крім того університет має налагоджені партнерські відносини з університетами багатьох найбільших країн Європи, ми виділимо - Німеччину, Італію, Іспанію. Медичний Університет у Лодзі має чотири власних студентських гуртожитки, які вважаються одними із кращих в Лодзі. При університеті функціонує Академічне Бюро Практик Лодзького Медичного Університету, яке завжди пропонує старшокурсниками та випускникам багато різних вакансій не тільки в Польщі, а і по цілій Європі. Особливо зацікавленими у польських медичних працівниках є у Великій Британії та Німеччині.

Якщо Вас зацікавив Медичний Університет у Лодзі, рекомендуємо Вам заповнити анкету сайті та отримати детальну та безкоштовну інформацію про умови вступу, план навчання та організаційні і побутові моменти перебування у Лодзі.

Поділитися:

Новини