3

Факультетів

3
7

Напрямків

7
108

Спеціальностей

108
7000

Вартість від

7000 €

Музична академія в Кракові

м. Краків , Польща Показати на карті

Музична академія в Кракові

Місто: м. Краків
Форма власності: Державний
Вартість від: 7000 €

Музична академія в Кракові була заснована в 1888 році, як Консерваторія музичного товариства. Засновником і першим ректором був Владислав Желенський, видатний польський композитор. Заснувавши консерваторію, яка мала охоплювати всю нижчу, середню та вищу музичну освіту, Владислав Желенський взяв за приклад організацію консерваторій, що існують в інших країнах. В 1946 — 1979 мала назву "Державна вища музична школа". У 1979 році школа була перейменована в Музичну академію в Кракові.

Чому варто навчатись в Музичній Академії:

- Ви будете навчатися в Кракові - місті найстарішого польського університету та важливих мистецьких університетів - мистецтва, театру та музики, легендарному центрі студентського життя.

- Ви опинитеся в університеті, який існує вже понад 130 років , другому найстарішому музичному навчальному закладі в Польщі, ректорами якого були, серед інших: Владислав Желенський, Євгенія Умінська та Кшиштоф Пендерецький.

- Ви будете навчатися під керівництвом майстрів – видатних виконавців та дослідників зі  світовим ім’ям.

- Ви знайдете підтримку у розвитку власних творчих ідей та втіленні їх у  дружньому середовищі співпраці.

- Ви отримаєте практичний досвід та  контакти в галузі під час навчання, створюючи гарну відправну точку у вашому професійному житті

Поділитися:

Новини