1

Факультетів

1
1

Напрямків

1
7

Спеціальностей

7
1155

Вартість від

1155 €

Вища Школа Туризму та Готельної Справи у Гданьску

м. Гданськ , Польща Показати на карті

Вища Школа Туризму та Готельної Справи у Гданьску

Місто: м. Гданськ
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1155 €

Вища Школа Туризму та Готельної Справи у Гданьску (Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku) - це приватний вищий навчальний заклад, заснований у 1996 році.

У своїй структурі університет має одний напрямок "Туризму та відпочинку", на якому проводить:

  • 3-річне навчання на бакалавраті;
  • 2-річне навчання на ступінь магістра.

Крім того, університет пропонує подипломову освіту та спеціалізовані курси.

Університет пропонує 3-річне навчання в бакалавраті та 2-річне навчання в магістратурі на польській та російській мові.
Програма навчання російською мовою абсолютно унікальна. Завдяки цій програмі є можливість вчитися в європейському ВНЗ без знання польської мови при вступі!
Весь перший курс студенти вивчають всі предмети російською мовою, паралельно вивчаючи дуже інтенсивно польську мову. В кінці першого курсу студенти обирають спеціальність і з другого курсу діляться на групи за спеціальностями, вивчаючи всі предмети вже польською мовою.
У магістратурі російською мовою студенти вчаться лише один семестр, через те, що навчання триває 4 семестри, а не 6, і після першого семестру вже обирають спеціальність. Далі навчаються вже польською мовою в своїх нових групах (за спеціальностями). На магістратурі невід'ємною частиною навчання є Business English.

Дуже часто в абітурієнтів виникає питання: яку спеціальність я можу вивчати, навчаючись російською мовою? Будь-яку з перерахованих! Адже програма продумана такому чином, що до того моменту, коли вибирають спеціальність, стдуенти вже вільно володіють польською мовою.

Викладачі, які читають лекції, є в більшості своїй практиками бізнесу. Тому має сенс уважно слухати їх лекції і здобувати контакти і зв'язки, необхідні надалі.
Всі спеціальності продумані таким чином, щоб отримати якомога більш актуальне уявлення про те, які тренди зараз популярні в туризмі, готельному і ресторанному бізнесі.

В даному ВНЗ також проводиться навчання на заочному відділенні (2 з'їзди в місяць), а також дистанційне навчання. 

Такі заняття проводяться лише польською мовою. 

Поділитися:

Новини