1

Факультетів

1
3

Напрямків

3
9

Спеціальностей

9
1500

Вартість від

1500 €

Краківський Університет Сприяння Здоров'ю

м. Краків , Польща

Краківський Університет Сприяння Здоров'ю

Місто: м. Краків
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1500 €

Університет пропонує привабливі практичні дослідження у галузі медичних наук, пов’язаних зі здоров’ям та життям людини, які готують випускника не лише теоретичн, а перш за все практично. Студенти отримують професійну практику та клінічні заняття в авторитетних медичних закладах державного та недержавного сектору, що сприяє їхній професійній підготовці до професії, а отже, і більшим можливостям для професійної роботи в майбутньому. Навчальні програми постійно розширюються та оновлюються до потреб ринку праці, міждисциплінарності та професіоналізму. Нещодавно визначною пам'яткою є продовження занять з анатомії на додаткові години в кабінеті анатомії на кафедрі анатомії в Collegium Medicum Ягеллонського університету.

Провідні факультети, пов'язані зі здоров'ям, зобов'язують університет підтримувати високий рівень освіти, і тому заняття проводяться висококваліфікованими науково-педагогічними працівниками та найкращими спеціалістами галузі (в тому числі з Ягеллонського університету, Сільськогосподарського університету та Академії фізичного виховання у Кракові).

Навчальні програми збагачені додатковою галузевою підготовкою, щоб випускник був в курсі всіх новин на ринку праці. На додаток до диплому, який він отримує в кінці навчання, під час їх виконання він має можливість отримати додаткові галузеві сертифікати, дипломи та сертифікати про закінчення навчання в даній галузі. Відмінним аспектом навчання в нашому університеті є можливість найкращих студентів брати участь у додатковому навчанні у відомих центрах Західної Європи, особливо під патронатом міжнародних компаній Janssen Cosmetics (Німеччина), Thalgo (Франція), Sesderma (Іспанія).

В Університеті вже кілька років існує платформа електронного навчання , яка підтримує дистанційне навчання та інтегровану електронну систему управління університетом , що дозволяє ефективно вести справи студентів (електронні покажчики, скорочення часу очікування для врегулювання студентських питань, включаючи адміністративні рішення).

Циклічні зустрічі студентських наукових гуртків (Студентський анатомічний гурток та Студентський науковий гурток) представляють великий інтерес для студентів, не лише з нашого університету. Результатами цих зустрічей є конференції, симпозіуми та, як результат, публікації після конференції у формі бюлетенів.

В Університеті діє Офіс кар’єри, який проводить кар’єрні консультації, збирає інформацію про роботодавців та поточну ситуацію на ринку праці, сприяє та допомагає у пошуку привабливої роботи, заохочує та готує людей до відкриття власної справи. В даний час Університет зробив додаткові кроки для створення фонду "Ідея успіху", який є так званою BEI (Інститут ділового середовища), до якого він також запросив орган місцевого самоврядування та воєводську організаційну одиницю місцевого самоврядування, що працюють на базі бюджетної одиниці. Метою Фонду буде розвиток та підвищення конкурентоспроможності випускників нашого університету, зокрема, шляхом створення мережі співпрацюючих організацій, що пропонують всебічну підтримку на ринку праці: Студенти та випускники - Юридична фірма (фінансовий консалтинг, отримання коштів з європейських фондів) - промислові підприємства. Це також пов'язано із запуском пакету послуг з підтримки бізнесу для майбутніх молодих підприємців.

Поділитися:

Новини