6

Факультетів

6
7

Напрямків

7
50

Спеціальностей

50
1790

Вартість від

1790 €

Університет технологій і торгівлі ім. Г.Ходковської

м. Варшава , Польща

Університет технологій і торгівлі ім. Г.Ходковської

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1790 €

Університет технологій і торгівлі Г. Ходковської – це приватний університет. Місією якого  є надання освіти на найвищому рівні з дотриманням усіх норм і правил, що діють у сучасному світі, на основі, зокрема, стратегії поширення знань, викладеної в Болонській декларації, підтримка високих стандартів дидактичного процесу, що застосовуються в Європейському Союзі, і внесок у європейський простір вищої освіти.

Університет технологій і торгівлі Г. Ходковської  розробляє дидактичну пропозицію на рівнях бакалавра, інженерії, аспірантури та аспірантури з технічних і соціальних досліджень. Навчальну та науково-дослідницьку діяльність проводить висококваліфікований персонал, для якого університет є основним робочим місцем.

Університет технологій і торгівлі Г. Ходковської створює академічну спільноту, яка ставить перед собою амбітні завдання, спрямовані на досягнення як індивідуальних, так і соціальних цілей, спрямованих на досягнення успіху та задоволення від створених проектів та професійної роботи.

Важливим елементом місії університету є побудова міцних міжособистісних стосунків на багатьох рівнях академічної спільноти та виховання їх, щоб вони окупилися в майбутньому у відносинах між працівником і роботодавцем та роботодавцем.

Університет постійно збільшує кількість бізнесових, місцевих органів влади та соціальних партнерів, а також союзників, щоб спільно забезпечити міцну основу для навчання студентів, для яких це дуже важливий елемент практичної освіти. Спільні проекти, стажування, а також заняття дають унікальну можливість зіткнутися з професією та її практичними аспектами від раннього етапу навчання до закінчення. Кваліфікований педагогічний колектив чудово готує студентів до подальшого розвитку своїх навичок.

Поділитися:

Новини