2

Факультетів

2
8

Напрямків

8
14

Спеціальностей

14
1400

Вартість від

1400 €

Університет інженерії та охорони здоров’я

м. Варшава , Польща

Університет інженерії та охорони здоров’я

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1400 €

Університет інженерії та охорони здоров’я-це приватний університет.

Місією Університету інженерії та охорони здоров’я є освіта та профільна професійна кар’єра студентів шляхом реалізації навчальних програм, що враховують потреби економічного, соціального та культурного розвитку.

Університет прагне до того, щоб навчальні плани, створені та реалізовані ним, відповідали сучасній концепції освіти, передбачаючи кращу адаптацію освітньої пропозиції до очікувань зовнішніх та внутрішніх зацікавлених сторін університету.

Постійний розвиток університету дозволяє гнучко адаптуватися до мінливих економічних, технологічних або наукових умов, тому спеціальною місією університету є співпраця із соціально-економічним середовищем у визначенні та реалізації своїх завдань на основі повного управління якістю.

Концепція освіти враховує динаміку змін, що відбуваються у вільній ринковій економіці в Польщі та Європі, внаслідок чого зростає попит на кадри, здатні виконувати найбільш затребувані професії. Профіль викладання в Університеті техніки та охорони здоров’я, пов’язаний з кількома різними галузями науки, забезпечує більшу прозорість, доступність та якість кваліфікацій, отриманих відповідно до концепції Польської рамки кваліфікацій.

Основною метою концепції освіти за всіма напрямами навчання в університеті є досягнення випускником передбачуваних результатів навчання таким чином, щоб випускник мав відповідні знання, навички та соціальні компетенції.


Впроваджена система менеджменту якості набуває визнання соціально-економічного середовища та повністю задовольняє клієнтів, партнерів та співробітників:
• студентам забезпечуються матеріальні та інтелектуальні умови для розвитку та навчання відповідно до потреб ринку,
• випускники забезпечуються підготовкою та підтримкою, що дозволяє для пересування на
ринку праці,
• потенціал забезпечує роботодавців цінними працівниками,
• співробітників університету, забезпечує задовільні умови праці та розвитку та підтримує впровадження наукових досліджень,
• громада регіону служить, активно беручи участь у розвитку регіону та внесок
у науку та культуру.

Місія та бачення Університету -це надання якісної освіти щодо потреб соціально-економічного середовища, у тому числі ринку праці.

Поділитися:

Новини