1

Факультетів

1
5

Напрямків

5
5

Спеціальностей

5
3000

Вартість від

3000 €

Університет VIAMODA

м. Варшава , Польща

Університет VIAMODA

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 3000 €

VIAMODA – це університет, який навчає в галузі моди та дизайну, а також творчого мистецтва, де інноваційні знання, технологічні ноу-хау та практичні навички є ключем до успіху.

Пропоновані VIAMODA бакалаврат, магістратура та аспірантура – це сукупність знань, креативності та бізнес-практики, які забезпечують комплексну підготовку фахівців для роботи в креативних індустріях. Курси та майстер-класи - це професійні знання в двох словах, для тих, хто хоче швидко розширити свої знання в тій чи іншій сфері, пов'язаної з модою.

Найважливіша мета, яку ми ставимо перед собою щодня, це підтримати вас у здобутті компетенцій в індустрії моди, розвитку самостійності у творчій діяльності та відкритті себе та власних, незалежних форм самовираження. Ми методично вдосконалюємо навчальні програми та дидактичну базу відповідно до сучасних потреб ринку, мінливих тенденцій та інновацій, що застосовуються в індустрії моди та креативних індустріях, щоб дати вам, майбутнім фахівцям та менеджерам, міцну теоретичну базу в поєднанні з відповідною практичною підготовкою, яка дозволить правильно розвивати свою кар'єру та досягти успіху в креативних індустріях.

Поділитися:

Новини