8

Факультетів

8
20

Напрямків

20
100

Спеціальностей

100
1025

Вартість від

1025 €

Економіко-Гуманітарна Академія

м. Варшава , Польща

Економіко-Гуманітарна Академія

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1025 €

Економіко-гуманітарний університет у Варшаві – це приватний університет нових можливостей. У сучасному кампусі, розташованому в центрі Варшави. Університет створює простір для своїх студентів для розвитку творчості, побудови кар’єри та реалізації проектів.

Понад 20 років, як один із провідних недержавних університетів Польщі. Університет проводить дослідження в галузі гуманітарних, соціальних та економічних наук та виділяється своєю відкритістю до студентів та ініціатив, які вони пропонують, відданістю їх розвитку та сучасним підходом до освіти.

Від початку існування Економіко-гуманітарного університет у Варшаві дбає про працевлаштування видатних академічних викладачів та дослідників з Польщі та з-за кордону. Завдяки цьому  його позиція в наступних рейтингах серед університетів постійно зростає.

Університет активно співпрацює з багатьма зарубіжними університетами.

У сфері освіти навчається на основі подвійного диплому, проводить літні школи, літні табори та професійне навчання для іноземних партнерів. Міжнародне співробітництво є важливим елементом науково-педагогічної діяльності університету.

Економіко-гуманітарний університет у Варшаві бере участь у реалізації численних дослідницьких проектів у рамках організованих дослідницьких програм і мереж, а також через неформальні контакти між науковцями.

Університет реалізує проект, що полягає в проведенні навчання на основі подвійного диплома з кількома університетами. Завдяки цьому студенти з університетів-партнерів можуть приєднатися до академічної спільноти після закінчення першого року навчання.

В даний час АЕГ проводить навчання на основі подвійного диплому в таких академічних центрах:

 • Міжнародний Чорноморський університет
  (Тбілісі, Грузія)
 • Міжнародний університет Киргизстану
  (Бішкек, Киргизстан)
 • Міжнародний класичний університет ім Ф. Орлик
  (Миколаїв, Україна)
 • Киргизько-німецький інститут прикладної інформатики
  (Бішкек, Киргизстан)
 • Міжнародний навчальний університет менеджменту та комунікацій Альтербрідж (Грузія)
 • Євразійський міжнародний університет (Єреван, Вірменія)
 • Казахський університет економіки, фінансів
  та міжнародної торгівлі (Нур-Султан, Казахстан)
 • Міжнародний університет Нового Пазара (Нові Пазар, Сербія)
 • Університет UKSHIN Хоті Призрен (Призрен, Республіка Косово)
 • Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації (Гомель, Республіка Білорусь)

Східноєвропейський університет (Грузія)

 

 

Акредитація CEEMAN - Асоціація розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи

Університет акредитований CEEMAN (Central and East European Management Development Association) - міжнародною асоціацією, заснованою в 1993 році, яка зосереджується на розвитку менеджменту з метою прискорення підвищення якості освіти в галузі менеджменту в Центральній та Східній Європі. Зараз це глобальна мережа установ, зацікавлених у якості освіти та інноваціях у сфері менеджменту. З метою професійної досконалості CEEMAN підтримує якість процесів розвитку та змін в управлінні шляхом розвитку освіти, досліджень, консультацій та інформації. Його цілісний підхід до лідерства сприяє інноваціям, творчості та повазі до культурних цінностей. CEEMAN нагороджує навчальні заклади, які відповідають встановленим стандартам, акредитацією IQA.

PRME – Принципи освіти відповідального менеджменту

AEH також є членом PRME (Principles for Responsible Management Education), платформи, заснованої в 2007 році та підтримуваної Організацією Об'єднаних Націй, головною ідеєю якої є поширення принципів освіти відповідального менеджменту, приділяючи більше значення стандартам сталого розвитку в університетах по всьому світу. PRME, що має понад 650 підписантів у всьому світі, стала найбільшою організованою мережею, що з’єднує Організацію Об’єднаних Націй із вищими навчальними закладами, які навчають студентів у сфері менеджменту. PRME використовує шість принципів із залученням бізнес-академій, щоб надати майбутнім лідерам навички, необхідні для досягнення балансу між економічними цілями та стійкістю. Ці шість принципів PRME:

 1. розвиток здатності студентів створювати довготривалу цінність для бізнесу та суспільства та працювати для інклюзивної світової економіки;
 2. інтеграція цінностей глобальної соціальної відповідальності, що містяться в міжнародних ініціативах, таких як Глобальний договір ООН, у навчальні програми та організаційні практики;
 3. створення освітньої основи, матеріалів, процесів і середовища, які дозволяють ефективно навчатися для відповідального лідерства;
 4. залучення до концептуальних та емпіричних досліджень, які поглиблять розуміння ролі, динаміки та впливу корпорацій у створенні довготривалої соціальної, екологічної та економічної цінності;
 5. робота з менеджерами бізнес-корпорацій з метою розширення їх знань про проблеми, пов’язані з виконанням соціальних та екологічних зобов’язань та спільна розробка ефективних інструментів для вирішення цих проблем;
 6. сприяння та підтримка діалогу та дебатів між науковцями, студентами, представниками бізнесу, урядом, споживачами, ЗМІ, організаціями громадянського суспільства та іншими зацікавленими групами щодо важливих питань, пов’язаних із глобальною соціальною відповідальністю та сталим розвитком.

Студенти AEГ мають можливість піти на обмін без додаткових витрат на навчання в наступних університетах: Університет Росаріо в Боготі (Колумбія); Університет Сулеймана Деміреля (Казахстан).

Поділитися:

Новини