1

Факультетів

1
2

Напрямків

2
18

Спеціальностей

18
1675

Вартість від

1675 €

Університет Академія Бізнесу

м. Краків , Польща

Університет Академія Бізнесу

Місто: м. Краків
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1675 €

Академія WSB  є приватним академічним університетом.

Академія WSB має міжнародні акредитації та членство : CEEMAN IQA - одна з найпрестижніших і найповажніших акредитацій у сфері управлінської освіти, присуджена Міжнародною асоціацією розвитку менеджменту в динамічних суспільствах CEEMAN. Акредитація EUR-ACE® Label надається Комітетом з акредитації технологічних університетів (KAUT) . Акредитація створена Європейською мережею інженерної акредитації (ENAEE), що об’єднує найважливіші європейські інженерні організації, і підтверджує високу якість навчальної програми та її виконання відповідно до європейських правил і стандартів у цій сфері. Досконалість досліджень (LOGO HR)яку присуджує Європейська комісія. Це престижна відзнака, спрямована на підвищення привабливості умов праці та кар'єрного розвитку вчених у Європейському Союзі. Європейська асоціація університетів (EUA) - найбільша організація, що представляє університети в Європі, що працюють над розвитком вищої освіти в Європі та представляє сектор освіти на соціальних та політичних форумах, які визначають форму нормативно-правових актів щодо майбутнього вищої освіти, а також Міжнародна асоціація Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD) , який сприяє і зміцнює передовий досвід у розвитку менеджменту. 

У престижному рейтингу університетів - Perspektywy 2021 WSB Академія посіла 3 місце в Польщі в рейтингу недержавних університетів 2021. У рейтингу академічних університетів 2021 - WSB Академія посіла 35 місце в Польщі серед усіх державних і непублічних університетів . 

У престижному рейтингу програми MBA Perspektywy 2021 WSB Академія посіла 13 місце, увійшовши в «Золота п’ятнадцятка». Загальний список і кожна з категорій включає всі програми МВА, які пропонує WSB Академія. Особливо високо оцінили університет у категорії «Якість персоналу», отримавши 4 місце за програмою Executive MBA.

Академія WSB є не тільки потужним науково-дослідницьким центром , це також процвітаючий центр навчання протягом усього життя . Переслідуючи ідею навчання протягом усього життя, Академія WSB керує дитячими університетами та  університетами третього віку . Виховує молодь у рамках пропозиції «Відкритої академії наук» у загальноосвітніх навчальних закладах. Створюючи академічні традиції в регіоні та місті, гарантуючи високий рівень та європейський вимір освіти, Університет пропонує громаді регіону можливість самореалізації та можливості цивілізаційного просування в епоху швидкої перебудови економіки. Окрім викладацької діяльності, університет здійснює наукові дослідження та проводить діяльність, пов’язану з активізацією широко зрозумілого суспільства регіону.

За 26 років університет випустив понад 47 000 випускників. В даний час Академія WSB навчає понад 13 000 студентів, докторантів, аспірантів та докторантських семінарів. 

Академія WSB була створена на підставі Закону про вищу освіту від 12 вересня 1990 р. та рішенням Міністра національної освіти від 4 серпня 1995 р.

Поділитися:

Новини