1

Факультетів

1
14

Напрямків

14
110

Спеціальностей

110
1090

Вартість від

1090 €

Університет WSB Merito у Варшаві

м. Варшава , Польща

Університет WSB Merito у Варшаві

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1090 €

Університет Банківської Справи у Варшаві (Вища Школа Банківської Справи у Варшаві, Wyższa Szkoła Bankowa Warszawa ) - один з декількох приватних університетів у Варшаві, що був створений у 1998 році. ВНЗ готує студентів на семи напрямках бакалаврату та чотирьох напрямках магістратури, що належать до економічних та гуманітарних наук. Також університет проводить набори на післядипломне навчання, MBA та Franklin University MBA. Згідно зі звітом Міністерства Науки та Вищої Освіти Польщі Університет Банківської Справи у Варшаві є одним з найпопулярніших приватних навчальних закладів у Польщі.

Університет був створений за ініціативи Товариства Банківської Освіти (Towarzystwo Edukacji Bankowej) в 1998 році із з цього часу почав навчання студентів на бакалавраті. Зараз студенти можуть вчитись на таких напрямках бакалаврату: Філологія, Фінанси та бухгалтерський облік, Логістика, Політологія, Право в бізнесі, Туризм та рекреація і Управління. З 1999 року пропозиція ВНЗ доповнилась післядипломним навчанням. Крім того в 2005 році, рішенням Міністра Освіти і Науки Польщі, ВНЗ отримав право до проведення навчання на магістратурі.

Університет Банківської Справи у Варшаві є лауреатом престижної нагороди Dolnośląskie Gryfy, що видає Західна промислово-торгова палата (Zachodnia Izba Gospodarcza) "за великий внесок в сферу економічної освіти регіону". ВНЗ перший в Польщі отримав акредитацію Фонду Сприяння Розвитку та Акредитації Економічних Напрямків Освіти (FPAKE) для напрямків Фінанси та бухгалтерський облік та Управління і Маркетинг. Університет шість разів нагороджений Європейською Медаллю Business Centre Club.

Університет є учасником програми Erasmus, що організовується Європейською Комісією і дає можливість брати участь у програмі "Lifelong Learning Programme". В рамках цієї програми ВНЗ підписав більше 50 партнерських умов з університетами цілої Європи, а студенти WSB можуть вчитись та проходити практики в таких країнах як: Бельгія, Чехія, Данія, Франція, Фінляндія, Греція, Литва, Латвія, Німеччина, Португалія, Туреччина, Італія. ВНЗ співпрацює з University of Northampton у Великій Британії. На підставі даної співпраці студенти, по закінченню двох років навчання, мають можливість на третій рік навчання поїхати до Великобританії.

З 1 листопада 2023 року Університет Банківської Справи змінив свою назву на Університет WSB Merito.

Для того, щоб отримати детальну та безкоштовну інформацію про Університет Банківської Справи у Варшаві заповніть анкету нижче або зверніться у один з наших офісів в Україні.

Поділитися:

Новини