8

Факультетів

8
12

Напрямків

12
40

Спеціальностей

40
2170

Вартість від

2170 €

Університет мистецтв у Познані

м. Познань , Польща

Університет мистецтв у Познані

Місто: м. Познань
Форма власності: Державний
Вартість від: 2170 €

Навчання в UAP - це досвід кращих мистецьких традицій, що входить до постійно розвиваючих естетичних, дизайнерських та теоретичних канонів. Найбільший мистецький університет країни, який є єдиним університетом серед університетів мистецтв.

Також є докторантура на факультетах живопису та малювання, архітектури та дизайну, графіки та візуальних комунікацій, медіа-мистецтва та скульптури. Найближчим часом згідно з новим Законом про вищу освіту планується створити докторську школу. 

Багатство та різноманітність мистецької, дослідницької та, перш за все, освітньої пропозиція проявляється у можливості навчання в класичних галузях, що проводиться в рамках міждисциплінарної перспективи та напрямків дизайну, реалізованих у дусі поваги традицій культури та ландшафту, а також актуальних проблем, що виникають внаслідок нерівності або загроз, які створюють сучасні цивілізація. Наш університет - це теоретичний центр, що динамічно розвивається, поєднуючи глибокі роздуми про культуру в поєднанні з його мистецькою практикою.

Вільний вибір студії - це підпис, спеціальний знак Університету мистецтв у Познані. Він полягає в тому, що незалежно від галузі навчання кожен студент може вибрати будь-яку із 143 сучасних та автономних студій мистецтва та дизайну - живопис, графіка, малюнок, дизайн одягу, упаковки чи комп’ютерної анімації. Крім того, у розпорядженні студентів - сучасна кіностудія, фотолабораторії та багато іншого.

Університет розташований у самому центрі Познані мережі художніх галерей - Муніципальна галерея UAP (у співпраці з Містом Познані та Фондом Рідкість), художня галерея факультету живопису та малювання, галереї AT та ротонда, над сходами STUDIO, MEET та історичний палац у Jumping майстерність живопису під відкритим небом, а також резиденції художників.


Вас також може зацікавити

Студенти також обирають

Поділитися:

Новини