6

Факультетів

6
25

Напрямків

25
77

Спеціальностей

77
830

Вартість від

830 €

Люблінська Політехніка

м. Люблін , Польща Показати на карті

Люблінська Політехніка

Місто: м. Люблін
Форма власності: Державний
Вартість від: 830 €

Люблінська Політехніка (Politechnika Lubelska, Люблінський Державний Технічний Університет) - найбільший державний університет технічного профілю Східної Польщі, який функціонує вже понад 60 років. Університет був створений у 1953 році, першим почав функціонувати Механічний факультет, де навчалось 107 студентів. Зараз Люблінська Політехніка пропонує навчання на шести факультетах (Механічному, Електротехніки та Інформатики, Будівництва та Архітектури, Інженерії Довкілля, Управління, Основ Техніки) та на 18 напрямках навчання бакалаврату та магістратури.

В даний час в Люблінському Технічному Університеті навчається близько 10.5 тисяч студентів, з яких трохи більше 500 іноземців. За весь час існування Люблінська Політехніка має понад 41 тис. випускників. ВНЗ може похвалитись багатою лабораторною базою. Систематично розширюється пропозиція навчання відповідно до актуальних потреб ринку праці. В основному навчання проходить польською мовою, але є і ряд хороших пропозицій навчання англійською мовою. Великий акцент робиться на співпрацю із роботодавцями, наслідком чого є велика пропозиція стажування та практик. Навчальні програми створюються і реалізуються разом із роботодавцями. В результаті випускники Люблінської Політехніки є дуже конкурентноспроможними на ринку праці ЄС.

Великою гордістю Люблінської Політехніки є зданий у 2014 році Центр Інновацій та Передових Технологій, де знаходиться 30 високоспеціалізованих лабораторій та науково-дослідницьких об'єктів. Завдячуючи цьому, Люблінський Політех отримав нагороду видавництва "Perspektywy", як найбільш інноваційний польський університет 2016 року. Загалом академічна база Люблінського Політехнічного Університету налічує 14 будинків, які знаходяться в одному місці (Академічне Містечко Люблінської Політехніки) на південь від центру міста. Люблінська Політехніка має 4 студентських гуртожитки.

Люблінський Політехнічний Університет є активним учасником та постійним членом таких міжнародних програм як: Socrates Erasmus, Leonardo da Vinci, CEEPUS, Program Bałtycki, ACRU, Program Polonium, Compostela, дякуючи яким студенти мають змогу поїхати на навчання або стажування практично в будь-яку країну світи.

Кожного року перед початком навчання Люблінська Політехніка проводить обов'язкові курси польської мови, як іноземної, що, як ми вважаємо, є необхідною умовою для кожного іноземного студента, з огляду на технічний характер навчання. Проект "Освіта без кордонів" допомагає студентам із оформленням візових документів та вирішенням організаційних питань щодо участі в курсі польської мови перед початком навчання.

Програми бакалаврату у Люблінській Політехніці починаються з 1 жовтня кожного року і тривають 3.5 роки, а програми магістратури - із 1 березня кожного року і тривають 1.5 роки.

Люблінський Політехнічний Університет один з небагатьох державних університетів Польщі, який робить суттєві знижки на навчання для українських студентів. Згідно постанови ректора Люблінської Політехніки вартість навчання з 2019 року складатиме 1200 євро/рік для напрямку "Інформатика" і 1000 євро/рік на всіх інших напрямках.

Кандидати, які вступатимуть до Люблінської Політехніки матимуть можливість безкоштовно навчатись з другого навчального року. Така можливість доступна на всіх напрямках навчання, де буде виділено по одному бюджетному місцю для іноземного студента, який найкраще здасть першу сесію.

Для отримання детальної інформації щодо вступу до Державного Університету Люблінська Політехніка, рекомендуємо Вам заповнити анкету або звернутись в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини