3

Факультетів

3
47

Напрямків

47
152

Спеціальностей

152
1310

Вартість від

1310 €

Краківський Економічний Університет

м. Краків , Польща Показати на карті

Краківський Економічний Університет

Місто: м. Краків
Форма власності: Державний
Вартість від: 1310 €

Краківський Економічний Університет (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UEK), Економічний Університет в Кракові) - це університет державної форми власності, другий найстаріший економічний університет Польщі, найбільший економічний університет Польщі по кількості студентів та третій по кількості студентів у Кракові.

Економічний Університет в Кракові був створений 28 травня 1925 року, як Державна Вища Школа Торгівлі (хоча за деякими джерелами історія університету розпочинається ще із 1882 року), в 1937 році школа була перейменована на Торговельну Академію, в 1950 році - у Вищу Школу Економіки із трьома факультетами. В 1974 році університет отримав назву Економічна Академія в Кракові, а 25 серпня 2007 року і до тепер носить назву Економічний Університет в Кракові або Краківський Економічний Університет.

Зараз Краківський Економічний пропонує навчання на п'яти факультетах:

  1. Економіки та міжнародних відносин.
  2. Економіки та державної адміністрації.
  3. Фінансів та права.
  4. Товарознавства.
  5. Управління.

UEK має широкий вибір напрямків навчання економічної спеціалізації, як на бакалавраті, так і магістратурі. Також є популярними і інженерські напрямки. Крім пропозиції навчання польською мовою, університет пропонує і англомовне навчання за спеціальностями: інформатика, фінанси, товарознавство, міжнародні торгівля.

Економічний Університет є активним учасником міжнародних програм та організацій, а саме: EUA (Асоціація університетів Європи), NIBES (Міжнародна асоціація бізнес-шкіл), UNECC (Мережа університетів європейських культурних столиць), EMBS (Європейська асоціація магістерських бізнес-шкіл), EBC (Європейський бізнес-консорціум) та Socrates-Erasmus. Університет активно співпрацює і з більш чим 50 університетами Європи та середньої Азії.

UEK має дуже зручне розташування і знаходиться практично в самому центрі Кракова. Біля університету знаходяться - центральний залізничний вокзал Кракова (Dworzec Główny PKP), центральний автомобільний вокзал Кракова (Dworzec autobusowy PKS), Краківська Галерея (Galeria Krakowska) - найбільший торговельно-розважальний центр Кракова.

Кампус Краківського Економічного Університету зосереджений практично в одному місці, корпуси не розкидані по місту (за виключенням деякої частини факультету Товарознавства). За межами кампусу знаходяться два власних гуртожитки Економічного Університету - Merkury і Fafik. UEK також орендує місця для своїх студентів в гуртожитку Akropol Гірничо-Металургійної Академії в Кракові. Проект "Освіта без кордонів" забезпечує місця в гуртожитках для власних студентів.

У 2016 році в Університеті Економіки навчалось 20 тис. студентів, з яких близько тисяча студентів-іноземців.

Економічний Університет в Кракові є лояльним до українських студентів і пропонує різні стипендіальні програми для власних студентів. Актуальну ціну навчання Ви можете переглянути на вкладках бакалавр та магістратура. Студенти-іноземці, які володіють Картою Поляка мають можливість вчитись безкоштовно. Перед початком навчання студенти можуть пройти курс польської мови, як іноземної.

Для отримання детальної інформації щодо вступу до Економічного Університету в Кракові, рекомендуємо Вам заповнити анкету або звернутись в в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини