5

Факультетів

5
27

Напрямків

27
73

Спеціальностей

73
1050

Вартість від

1050 €

Вроцлавський Природничий Університет

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Вроцлавський Природничий Університет

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Державний
Вартість від: 1050 €

Вроцлавський Природничий Університет (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, раніше Вища Школа Сільського Господарства і Академія Сільського Господарства у Вроцлаві) - державний університет, який офіційно почав своє функціонування ще в 1951 році. Дуже важливою сторінкою історії університету, яку ми б хотіли відмітити є те, що своє академічне існування університет розпочав у Львові, де в 1856 році в Дублянах (Львівська область) була створена Школа Сільського Господарства (Szkoła Gospodarstwa Wiejskiego), а в 1881 році у Львові утворилась Академія Ветеринарної Медицини. Ці дві освітні установи і поклали початок сучасного університету, який надалі продовжує освітні традиції українських закладів.

На сьогоднішній день, Природничий Університет у Вроцлаві, є одним з найкращих спеціалізованих державних університетів в Польщі. В рейтингах найбільш престижних польських періодичних видань ("Perspektywy", "Rzeczpospolita"), Вроцлавський Природничий кожен рік входить в першу трійку кращих університетів Польщі, що навчають студентів у сфері сільського господарства та природничих наук.

Зараз університет пропонує навчання на п'яти факультетах:

  1. Біології та тваринництва.
  2. Інженерної екології та геодезії.
  3. Біотехнології та харчових технологій.
  4. Природничо-технологічний.
  5. Ветеринарної медицини.

Більшість напрямків навчання є інженерськими, тому студенти по закінченні університету отримують титул бакалавра-інженера або магістра-інженера. Вроцлавський Природничий пропонує навчання і англійською мовою.

В університеті навчається трохи більше 10 тис. студентів, із яких близько 300 іноземних студентів. В рамках програми Erasmus+ підписано близько 120 умов із університетами 23 країн світу. Розвинена також двостороння наукова співпраця університету - близько 60 умов із науковими осередками всього світу. Науковий потенціал Вроцлавського Природничого Університету - це понад 1600 працівників, з яких понад 250 професорів та докторів габілітованих. ВНЗ має у своєму розпорядженні 11 науково-дослідницьких лабораторій. По кількості отриманих патентів Природничий Університет у Вроцлаві є найкращим в регіоні та одним із кращих у Польщі.

В Університеті Природничих Наук у Вроцлаві дуже розвинений спорт. Як заняття із фізичної культури студенти можуть вибрати більше 20 напрямків занять, наприклад, плавання, йога, фітнес, футбол, баскетбол, волейбол, аквааеробіка, кросфіт, карате.

Студенти мають змогу проживати в студентських гуртожитках Вроцлавського Природничого Університету, їх ВНЗ має аж шість ("Arka", "Centaur", "Labirynt", "Talizman", "Zodiak", "Raj"), у яких близько 2 тисяч місць. Гуртожитки Природничого Університету є найкращими у Вроцлаві.

З 2016 року Вроцлавський Природничий Університет пропонує знижку в оплаті за навчання для іноземних студентів - 40% на бакалавраті, та 10% на магістратурі. Детальніше про актуальні напрямки та вартість навчання у вкладках "Бакалаврат" та "Магістратура".

Для отримання детальної інформації щодо вступу до Природничого Університету у Вроцлаві, рекомендуємо Вам заповнити анкету або звернутись в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини