13

Факультетів

13
106

Напрямків

106
336

Спеціальностей

336
830

Вартість від

830 €

Лодзький Університет

м. Лодзь , Польща Показати на карті

Лодзький Університет

Місто: м. Лодзь
Форма власності: Державний
Вартість від: 830 €

Лодзький Університет (Uniwersytet Łódzki, Лодзинський Університет) - це польський державний ВНЗ, який був створений указом з 24 травня 1945 року на основі Педагогічного Інституту (1921-1928 рр.), Вищої Школи Суспільних та Економічних Наук (1924-1928 рр.) та Вільного Польського Університету (1928-1939 рр.) і об'єднав у собі спадщину та традиції цих освітніх установ.

В 2007 році, у рейтингу The Times, університет знаходився у переліку 500 кращих ВНЗ світу, а у 2013 році в рейтингу британського тижневика «Times Higher Education» зайняв 100 місце в рейтингу кращих наукових закладів ринків, що розвиваються.

Загалом у Лодзькому університеті навчається більше 40 тис. студентів, а викладацький склад - це більше 2500 наукових працівників. Навчання здійснюється на дванадцяти факультетах, 80 напрямках навчання та 167 спеціальностях. В університеті, крім польськомовної пропозиції дуже розвинена і пропозиція навчання англійською мовою.

В Лодзинському Університеті знаходиться найстаріший в Польщі Центр Вивчення Польської Мови для Іноземців, диплом якого отримали вже близько 15 тис. студентів. Центр проводить: місячні, 5-місячні та 9-місячні курси польської, що готують студентів до навчання в Польщі на гуманітарних, медичних, технічних та економічних напрямках.

Університет надає доступ до добре обладнаного Центру Спорту та Фізичного Виховання, де доступні такі рекреаційні об'єкти як: басейн, спортивна зала, гімнастичні зали, кабінет біологічного та фізичного відновлення. Бібліотека університету є однією з найбільших в Польщі та найбільшою в Лодзі і має близько 3 млн. томів. Університет має підписані умови про співпрацю з 84 ВНЗ в 25 країнах світу. Дякуючи впровадженню системи ECTS на всіх напрямках навчання та 161 підписаній двусторонній умові в рамках програми ERASMUS+ студенти можуть продовжувати навчання в 23 країнах Європи.

Інфраструктура Лодзинського Університету - це 82 адміністративно-дидактичних будинка, що загалом складає близько 174 тис. кв. м., у тому числі 6 науково-дослідних станцій, що функціонують за містом та 11 студентських гуртожитків з понад 4 тисячами місць у них. Взагалі, ми б хотіли відзначити, що університет вкладає значні кошти в розвиток своєї інфрастрктури. Фото нових відділів можна переглянути у вкладці "Галерея".

Для українських студентів Лодзький Університет пропонує знижки на навчання у розмірі 50%. Детальніше про це у вкладках "Бакалаврат" і "Магістратура". Студенти, які мають Карту Поляка можуть вчитись безкоштовно.

Для того, щоб отримати детальну та безкоштовну інформацію про Лодзький Університет заповніть анкету у нас на сайті або зверніться в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини