1

Факультетів

1
8

Напрямків

8
43

Спеціальностей

43
1300

Вартість від

1300 €

Університет Вроцлавська Академія Бізнесу

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Університет Вроцлавська Академія Бізнесу

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1300 €

Університет Вроцлавська Академія Бізнесу - недержавний університет бізнес-профілю, заснований у 1997 році. Зараз ВНЗ входить до Групи Університетів Вістула. Пропозиція навчання університету - це програми бакалаврату і магістратури в області економічних та гуманітарних наук, індивідуальні післядипломні програми, в тому числі програми MBA, що готуються і пропонуються разом із бізнес-партнерами університету.

Університет пропонує польськомовні програми навчання з інформатики, фінансів, управління, туризму, внутрішньої безпеки. Управління є можливість вивчати англійською мовою.

Навчання студентів в Університеті Вроцлавська Академія Бізнесу побудоване на практичному підході. Це означає, що на всіх напрямках акцент робиться на розвитку практичних навиків студентів необхідних в бізнесі, наприклад, підприємництво, лідерство, робота в команді, прийняття рішень, переговори, мистецтво презентацій, наука іноземних мов. Студенти вчаться бізнесу шляхом аналізу реальних ситуацій та їх обговорень під час лекцій, практичних занять, розробки проектів.

Університет Вроцлавська Академія Бізнесу по праву вважається одним з кращих комерційний ВНЗ у Польщі, що підтверджують багаточисленні нагороди та відзнаки. Згідно рейтингів видання "Perspektywy" у 2016 році програми International MBA і Executive MBA посіли високі місця в загальнопольських рейтингах подібних програм. Також згідно рейтингу цього ж видавництва Університет Вроцлавська Академія Бізнесу вважається найкращим бізнес-університетом серед недержавних ВНЗ воєводства Нижньої Сілезії у 2016 році. З 2013 року в рейтингу економічного журналу Home&Market ВНЗ займає 17 місце серед 200 університетів економічного спрямування. Напрямок "Туризм" є найкращим серед приватних ВНЗ Нижньосілезького воєводства згідно тижневика "Wiadomości Turystyczne".

Університет Вроцлавська Академія Бізнесу є дуже вузькоспеціалізованим через що має невелику кількість студентів - близько 700, з яких 20% іноземців. ВНЗ є учасником програми ERASMUS+ і має партнерські угоди із 45 вищими навчальними закладами по всій Європі. Найпопулярніші країни - це Чехія, Іспанія, Данія, Франція, Фінляндія, Італія, Норвегія, Туреччина, Болгарія, Угорщина. Програмою передбачені стипендії у розмірі 300-500 євро в місяць. Для іноземних студентів Університет Бізнесу у Вроцлаві організовує підготовчі курси польської та англійської мови.

Заняття проходять в новому сучасному будинку, який був побудований спеціально під навчальні потреби університету. Новий будинок має дуже хорошу локалізацію, пристосований для потреб осіб із обмеженими можливостями, має нові лабораторії для практичних занять, сучасні мультимедійні комп'ютерні класи, спеціальні студентські зони для проведення вільного часу. Також є студентська столова, e-бібліотека (електрична база даних та журналів зі всього світу).

В 2017 році Університет Вроцлавська Академія Бізнесу робить знижки на навчання для українських студентів при умові оплати навчання за рік. Дізнатись детальніше про знижки в Університеті Ви можете, зателефонувавши у наш call-centre або звернувшись в один з наших офісів в Україні.

Якщо Вас зацікавив Університет Вроцлавська Академія Бізнесу, рекомендуємо Вам заповнити анкету нижче та отримати детальну та безкоштовну інформацію про умови вступу, план навчання та організаційні і побутові моменти перебування у Вроцлаві.

Поділитися:

Новини