8

Факультетів

8
50

Напрямків

50
133

Спеціальностей

133
580

Вартість від

580 €

Люблінський Католицький Університет Іоанна Павла II

м. Люблін , Польща Показати на карті

Люблінський Католицький Університет Іоанна Павла II

Місто: м. Люблін
Форма власності: Державний
Вартість від: 580 €

Люблінський Католицький Університет Івана Павла II (Папський Університет Іоана Павла ІІ, пол. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II (KUL) - найстаріший університет Любліна. Заснований у 1918 році. Має особливий статус - є недержавним католицьким університетомз правами державного та фінансується з бюджету Польщі на умовах державних університетів. Є одним із найважливіших центрів католицької думки в Польщі, суттєво впливає на науку та культуру країни.

Особливості та навчальна пропозиція Люблінського Католицького Університету

KUL - є університетом з сильними католицькими традиціями, при цьому надзвичайно динамічно розвивається. Це сучасний ВНЗ, в якому помимо теології вивчають філософію, право, природничі, суспільні, гуманітарні та точні науки. В Люблінському Католицькому Університеті Івана Павла ІІ функціонують 8 факультетів з понад 80 спеціальностями.

Освіту тут здобувають понад 10000 студентів, з них близько 500 - іноземці. Найпопулярнішими серед абітурієнтів з інших країн є філологія, міжнародні відносини, журналістика та суспільна комунікація.

Люблінський Католицький Університет співпрацює з багатьма міжнародними організаціями та майже 200 закордонними університетами. Домовленості стосуються спільних наукових проектів, обміну лекторів та студентської мобільності. Надзвичайно популярною є програма Erasmus+.

Вартість навчання в Папському Університеті Іоана Павла ІІ є невисокою і стартує від 525 євро за рік.

KUL піклується про майбутній професійний шлях своїх випускників. Бюро Кар’єр допомагає знайти місце практики та стажування, а також реалізує спеціальну безкоштовну програму Cool Careers, в рамках якої надає консультації щодо профорієнтації та розвитку персонального бренду. Бізнес-партнерами ВНЗ є Infosys BPO Poland, Sollers Consulting, PwC Polska та інші фірми. Університет пишається тими, хто розпочав кар’єру з його стін: дізнатись про відомих випускників Люблінського Католицького Університету можна на окремому сайті. Одним із видатних випускників є український письменник, почесний доктор НаУКМА, Петро Балей.

Студентське життя та гуртожитки Люблінського Католицького Університету

Люблінський Католицький Університет Івана Павла ІІ складається з трьох кампусів у різних частинах міста та одного у Сталевій Волі. Частина будівель є чудовими зразками архітектури 18 століття. До складу університету входять професійно облаштовані лабораторії, велика бібліотека, власний костел та сучасні спортивні об’єкти. У Люблінського Католицького Університету є 4 власні гуртожитки - окремі для хлопців та дівчат.

Поза навчанням студенти Люблінського Католицького Університету розвивають свої інтереси у близько 70 наукових, мистецьких та спортивних колах. Функціонують студентські театри, хор, дискусійні клуби та активне самоврядування. Щодо спорту, то у ВНЗ можна займатись пауерліфтингом, тенісом, плаванням, легкою атлетикою, футболом, гандболом, дзюдо та іншими видами спорту.

Відгуки про Люблінський Католицький Університет свідчать: ВНЗ відкритий для представників різних релігій, але залишається потужним центром розвитку християнської думки. Дізнайся більше про гуманітарну освіту в Польщі - звертайся до представництв Проекту “Освіта без кордонів” по Україні або натискай кнопку зворотного зв’язку на сайті.

Поділитися:

Новини