5

Факультетів

5
13

Напрямків

13
115

Спеціальностей

115
1300

Вартість від

1300 €

Університет (Академія) Фінансів та Бізнесу Вістула

м. Варшава , Польща Показати на карті

Університет (Академія) Фінансів та Бізнесу Вістула

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1300 €

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула або Університет Вістула у Варшаві  (Akademia Finansów i Biznesu Vistula, раніше Вища Економічно-Інформатична Школа у Варшаві) – це приватний університет, який був створений в 1996 році і відтоді є одним з найбільших недержавних вищих навчальних закладів Польщі. Крім того Академія Фінансів та Бізнесу Вістула у Варшаві є частиною Групи Університетів Вістула (Grupa Uczelni Vistula) в яку ще входять:

Проект "Освіта без кордонів" забезпечує вступ до всіх університетів Групи Вістула.

На сьогодні в академії вчиться близько 5 тисяч студентів, з яких близько 45% складають іноземці. Тут навчаються студенти із більше ніж 40 різних країн світу, що показує наскільки програма навчання є унікальною та відповідає вимогам світового ринку праці. Іноземні студенти - це невід'ємна частина студентського середовища університету, який вже не один рік рахується найбільш інтернаціональним ВНЗ Польщі.

На разі Вістула пропонує навчання на програмах бакалаврату та магістратури, як польською, так і англійською мовами. Англомовна пропозиція академії Вістула є однією з найширших серед всіх університетів Польщі. Великою популярністю користуються інженерські програми університету, наприклад, архітектура, будівництво, інформатика, які також пропонуються польською і англійською мовами, чому сприяє співпраця з багатьма відомими компаніями (зокрема, IBM, Microsoft, Aster, Oracle).

Академія Вістула постійно знаходиться у найпрестижніших рейтингах. У 2015 та 2016 роках видання "Perspektywy" помістило Вістулу на 5 місце серед приватних університетів Польщі. У 2016 році Академія Вістула зайняла 1 місце в рейтингу найбільш інтернаціональних (найбільша кількість іноземних студентів) університетів Польщі. З 2010 по 2016 роки університет отримує сертифікат "Uczelnia Liderów", який надається ВНЗ, що випускають спеціалістів, які найбільше відповідають потребам ринку праці.

В інфраструктуру Університету Вістула входить величезний навчальний корпус - один з найбільших серед приватних ВНЗ Польщі. Загальна площа сучасного кампуса перевищує 25 тис. квадратних метрів. Приміщення було спроектовано спеціально для навчальних потреб: в ньому знаходиться 56 сучасних лекційних залів, в яких одночасно можуть слухати лекції більше 2000 студентів, 40 аудиторій для практичних занять, більще 10 комп’ютерних лабораторій, сучасна бібліотека з онлайн доступом до каталогу та вільним доступом до Wi-Fi, тренажерний та спортивний зал, їдальня і кафетерій, паркінг на 300 місць. Студенти мають змогу брати участь у 12 наукових гуртках. Відгуки наших студентів про Університет Вістула Ви можете переглянути тут.

Щороку Академія Фінансів та Бізнесу Вістула проводить різні акції для власних студентів, так і в 2017 році. Кожен студент Групи Університетів Вістула може отримати місячний або двохмісячний безкоштовний курс польської/англійської мови, при умові оплати за навчання до 30 квітня 2017 року. Проект "Освіта без кордонів" надає повну документальну та візову підтримку студентам, які виявляють бажання скористатися акційними пропозиціями від університету Вістула.

Для того, щоб отримати детальну та безкоштовну інформацію про Академію Фінансів та Бізнесу Вістула у Варшаві заповніть анкету нижче або зверніться в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини