11

Факультетів

11
84

Напрямків

84
193

Спеціальностей

193
1240

Вартість від

1240 €

Гданський університет

м. Гданськ , Польща Показати на карті

Гданський університет

Місто: м. Гданськ
Форма власності: Державний
Вартість від: 1240 €

Гданський Університет (пол. Uniwersytet Gdański) - один із найбільших і найпопулярніших державних університетів Польщі. Заснований у 1970 році. Щороку пропонує українцям широкі можливості для безкоштовного навчання. Серед видатних випускників Гданського Університету - екс-президент країни Александр Квасневський.

Гданський Університет у рейтингах

Якість освіти у Гданському Університеті підтверджується відгуками випускників, бізнесу та високими позиціями у рейтингах навчальних закладів. Університет займає 8 місце у переліку найкращих класичних університетів у Польщі та 24 місце у рейтингу ВНЗ всіх типів від Perspektywy (2018). У рейтингу Polish University Ranking 2018 від UniRank ВНЗ посів 11 місце, а у рейтингу THE Emerging Economies University Ranking 2018 - 9 місце серед усіх польських ВНЗ. Це один із небагатьох університетів Польщі, який потрапив до світового рейтингу QS World University Ranking 2019.

Факультети та спеціальності у Гданському Університеті

У Гданському Університеті навчаються понад 26000 осіб, 400 з яких - іноземці. За кількістю студентів - це найбільший ВНЗ Поморського воєводства та входить в десятку найбільших у Польщі. Викладацький склад Гданського Університету - понад 1700 наукових працівників. Навчальна пропозиція університету - це 11 факультетів і більш ніж 70 напрямків навчання. Факультети територіально розміщені у Гданську, Гдині та Сопоті (містах агломерації Тримісто). Факультет біотехнології є міжуніверситетським (створений у партнерстві з Гданським Медичним Університетом).

Абітурієнти Гданського Університету найчастіше обирають для вивчення біотехнологію, біологію, океанографію, хімію, квантову фізику, психологію, педагогіку, економічні науки та право. Популярними є як польськомовні, так і англомовні напрямки навчання.

Студенти активно використовують переваги міжнародної співпраці у сфері освіти та приймають участь у програмі мобільності Erasmus+. Умови програми передбачають можливість навчання в одному з закордонних університетів-партнерів.

Гданський Університет запрошує українців на безкоштовне навчання

Вартість навчання для іноземців у цьому ВНЗ стартує від 1000 євро за семестр. Разом з тим, щороку філологічний факультет Гданського Університету запрошує українців на безкоштовне навчання. Обрати можна будь-яку спеціальність крім перекладу та прикладної лінгвістики. Безкоштовним є лише навчання: проживання в гуртожитку не оплачується. Власники Карти Поляка можуть навчатись в університеті безкоштовно на будь-якому факультеті: при цьому умови вступу передбачають конкурсну основу.

Інфраструктура та гуртожитки Гданського Університету

Інфраструктура Гданського Університету - це три кампуси (у Гданську, Гдині та Сопоті) з з потужною дидактично-навчальною базою. Університет отримує суттєве фінансування з Європейського Союзу. Про об’єми інвестицій свідчить розвиток кампусу у Гданську - за останніх кілька років тут з’явилось 10 нових будівель і плануються ще. До послуг студентів найновіші технології, сучасні лабораторії, бібліотеки (6 спеціалізованих та одна загальна), спортивні об’єкти і 9 гуртожитків з загальною кількістю майже 1700 місць. У вільний від навчання час студенти реалізують свій потенціал у понад 170 наукових колах, творчих осередках, спортивних гуртках та студентському самоврядуванні.

Університет дбає про кар’єру своїх випускників активно співпрацюючи з бізнесом у сфері наукової діяльності, трансферу технологій, практик і стажувань. Продуктивною є співпраця з Olivia Business Centre, в рамках якої партнерами ВНЗ є Bayer, Playsoft, Hays, COB, AIP Business Link та CCC.

Бажаєш дізнатись як вступити в Гданський Університет? Скористайся формою зворотнього зв’язку на сайті та стань студентом одного з найкращих ВНЗ Польщі.

Поділитися:

Новини