2

Факультетів

2
15

Напрямків

15
52

Спеціальностей

52
2800

Вартість від

2800 €

Академія Леона Козьмінського

м. Варшава , Польща Показати на карті

Академія Леона Козьмінського

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 2800 €

Академія Леона Козьмінського у Варшаві (Akademia Leona Kożmińskiego w Warszawie (ALK), Університет Леона Козьмінського, м. Варшава) є недержавним університетом широкого академічного та бізнес-профілю і пропонує навчання на бакалавраті та магістратурі в області економічних та гуманітарних наук, а також навчання на нероздільній магістратурі в області юридичних наук. Пропозицію навчання доповнюють курси післядипломного навчання, програми МВА та аспірантура. Академія славиться своєю англомовною пропозицією та дводипломовими програмами навчання із провідними європейськими університетами.

Від 2009 року Академія Леона Козьмінського постійно знаходиться в престижних освітніх рейтингах "Financial Times" – Business School Rankings, конкуруючи з найкращими університетами всього світу і згідно даних рейтингів вже не один рік вважається найкращим бізнес-університетом Східної Європи. У національних польських рейтигах Університет Козьмінського немає собі рівних. Понад 17 років ALK кожен рік займає перше місце в рейтингу приватних університетів видання "Perspektywy". У рейтингу тижневика "Wprost" (престиж серед працедавців), що проводить анкетування 500 найкращих польських працедавців, Академія Леона Козьмінського утримує перше місце з 1998 року.

У світі існує три найбільш престижних міжнародних акредитацій, що надаються бізнес-університетам:

  • AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business).
  • EFMD EQUIS (European Foundation for Management Development, European Quality Improvement System).
  • AMBA (Association of MBA).

Варто відзначити, що у світі тільки 73 університети, які володіють всіма трьома акредитаціями, серед них і Академія Леона Козьмінського.

В 2010 році Університет Козьмінського отримав спеціальну статуетку Оскара Міністра Науки та Вищої Освіти Польщі за великий успіх, яким було 30 місце в світовому рейтингу магістерських програм із управління опублікованого "Financial Times".

ALK має право надавати ступінь доктора наук в 5 дисциплінах: управління, економіка, право, фінанси та соціологія і є єдиним приватним університетом в Польщі, який має право надавати ступінь доктора габілітованого у області наук про управління та економіки.

На даний час Академія володіє чотирма дидактичними будинками, загальної площею 21 тис. кв. м. Студенти мають у своєму розпорядженні 6 великих лекційних зал, 64 звичайних дидактичних зали та 6 комп'ютерних лабораторій. Університет має власну двоповерхову бібліотеку з понад 67 тис. томів, яку одночасно можуть відвідати 200 осіб.

Академія Леона Козьмінського є дуже прогресуючим та "близьким" до студентів університетом, підвердженням чому є наявність облікових записів у всіх провідних соціальних мережах світу: Facebook (@kozminski), Twitter (@KozminskiUni), Instagram (@kozminskiuniversity), канал Youtube (wwwkozminskiedupl). Для кандидатів, студентів та працівників ALK розробила спеціальний мобільний додаток iKozminski, який містить всю необхідну інформацію для процесу організації навчального процесу.

В університеті дуже розвинений спорт. Академія має власний спортивний клуб (Koźmiński AZS), який почав свою діяльність в 1995 році і пропонує секції з: айкідо, спортивної аеробіки, баскетболу, американського футболу, гандболу, плавання, баскетболу, футболу, шахів, настільного та великого тенісу. ВНЗ має власні спортивні об'єкти: 2 спортивних майданчики, зала для командних видів спорту, спортивної гімнастики та єдиноборств. Тут також є повністю обладнаний тренажерний зал, роздягальня та душ.

Для отримання детальної інформації про програми та умови вступу до Академії Леона Козьмінського у Варшаві, рекомендуємо заповнити анкету для отримання безкоштовної консультації або звернутись в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини