1

Факультетів

1
1

Напрямків

1
4

Спеціальностей

4
4160

Вартість від

4160 €

Міжнародний Університет Дизайну

м. Варшава , Польща Показати на карті

Міжнародний Університет Дизайну

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 4160 €

Міжнародний Університет Дизайну – «School of Form» входить до групи Університету Суспільної Психології та Гуманітарних Наук (Uniwersytet SWPS) - одного із найкращих приватних університетів Польщі. Університет Дизайну відомий серед іншого організацією циклічних наукових, науково-популярних, а також культурних подій, багаторазово приймав в себе знаменитих вчених, відомих художників та медіа-персон.

School of Form - Міжнародний Університет Дизайну, який почав перший набір студентів з жовтня 2011 року. До жовтня 2020 року Університет був розташований в м. Познань (Польща), а з жовтня 2020 року переїхав до Варшави. 

Денна форма навчання триває 4 роки, після закінчення випускники отримують ступінь Бакалавра Університету Суспільної Психології за напрямком «Дизайн».

Університет вирізняється:

  • Найкращим навчальним планом в Польщі за даними Міністерства Науки та Освіти Польщі.
  • Найкращим викладацьким складом.
  • Сучасними, добре обладнаними майстернями та лабораторіями.
  • Співпрацею з польськими та міжнародними компаніями.

Унікальна авторська програма навчання, яка поєднує в собі елементи дизайнерської та гуманітарної освіти була розроблена колективом експертів під керівництвом Лідевіі Еделькорт, стратегічного директора і наставника School of Form.

School of Form розрахований на тих, кому не вистачає традиційних методів навчання на творчих напрямках. Навчальний заклад підходить тим, хто знає, що дизайн змінює якість життя, що він важливий і корисний для суспільства, а також тим, хто розуміє і хоче свідомо застосовувати ідею збалансованого розвитку.

School of Form готує проектувальників майбутнього – креативних, всебічно освічених, вразливих як в художньому, так і в суспільному відношенні, адже поєднання дизайнерської освіти з гуманітарною відповідає завданням сучасності. Проектувальник майбутнього повинен розуміти суспільні процеси, бути в курсі наукових відкриттів, знати нові технології. Університет спонукає студентів до сміливих пошуків, до створення нових ідей і стратегій, до творчого мислення. Першочергове завдання School of Form - сприяння всебічному розвитку особистості, креативності та навичок концептуального мислення. Студенти будуть готові працювати в різних сферах дизайну.

Студенти навчаються під керівництвом кваліфікованих педагогів і користуються визнанням вітчизняних і зарубіжних дизайнерів-практиків. Також студентам доступні гарно обладнані фотографічні, кінознімальні та поліграфічні лабораторії, новітні комп'ютерні технології та програмне забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна і швейна майстерні. Завдяки співпраці з відомими фірмами Вуз надає можливість стажування та проходження практик відповідно до обраної спеціалізації.

Вступ до Університету Дизайну відбувається на основі декілька ступеневого творчого конкурсу. Спеціалісти Проекту "Освіта без кордонів" нададуть Вам повні консультації стосовно підготовки портфоліо для вступу.

Для отримання детальної інформації щодо вступу до Університету Дизайну у Познані, рекомендуємо Вам заповнити анкету або звернутись в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини