2

Факультетів

2
2

Напрямків

2
16

Спеціальностей

16
3265

Вартість від

3265 €

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій у Гданську

м. Гданськ , Польща

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій у Гданську

Місто: м. Гданськ
Форма власності: Приватний
Вартість від: 3265 €

Польсько-Японська Академія у Гданську  (пол. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, раніше Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych) - популярний приватний університет, який пропонує отримати ІТ-освіту у Польщі. Академія заснована у 1994 році на підставі договору між Японією та Польщею, а у 2007 році з’явилася філія у Гданську.

Польсько-Японська Академія у Гданську: рейтинги, відгуки та унікальні особливості

Університет входить до четвірки найкращих приватних ВНЗ країни за версією рейтингу від Perspektywy (2018). Це єдиний у Центральній і Східній Європі центр, в якому можна отримати дійсний сертифікат на знання японської мови. Також, університет є офіційним екзаменаційним центром Лондонської Торгово-Промислової Палати (LCCIEB). ВНЗ є одним із небагатьох приватних університетів у складі Конференції Ректорів Академічних Шкіл Польщі (CRASP).

Факультети, спеціальності та вартість навчання в Польсько-Японській Академії Комп’ютерних Технологій у Гданську

Університет спеціалізується на підготовці кваліфікованих ІТ-спеціалістів. Теоретичне навчання тісно пов’язане з практикою. Польсько-Японська Академія у Гданську є субпідрядником компанії Sony International (у Європі), який відповідає за впровадження баз даних для польської мови. Студенти університету отримують позитивні відгуки бізнесу та перемоги у профільних змаганнях. Так, у 2015 році студент Польсько-Японської Академії виграв престижний світовий конкурс (організований компанією Huawei), створивши інноваційний мобільний додаток.

В Польсько-Японській Академії в Гданську діють 2 факультети з напрямками інформатика та графіка. Тут навчаються студенти з Польщі та іноземці. Мова викладання - польська.

Світ відкритий для студентів університету: діють програми студентських обмінів. Найпопулярнішою серед них є Erasmus+.

Вартість навчання в Польсько-Японській Академії Комп’ютерних Технологій у Гданську стартує від 1520 євро за навчальний рік і це небагато, враховуючи затребуваність та оплачуваність спеціалістів ІТ-сфери на світовому ринку праці.

Якісна IT-освіта у Польщі доступніша, ніж здається на перший погляд. Залишай заявку та отримай більше інформації про вступ до Польсько-Японської Академії у Гданську.

Поділитися:

Новини