12

Факультетів

12
83

Напрямків

83
306

Спеціальностей

306
1450

Вартість від

1450 €

Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

м. Люблін , Польща Показати на карті

Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Місто: м. Люблін
Форма власності: Державний
Вартість від: 1450 €

Університет Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) - це найбільший державний вищий навчальний заклад Східної Польщі. Зараз тут навчається більше 26 тис. студентів. Заснований у 1944 році і налічував спочатку чотири факультети: Лікарської Справи, Природничий, Сільськогосподарський та Факультет Ветеринарії. Згодом був відкритий і Фармацевтичний Факультет. Із розвитком Університету Марії Кюрі від нього відокремились Факультет Лікарської Справи та Фармацевтичний Факультет (теперішній Медичний Університет в Любліні), а Факультет Ветеринарії та Сільськогосподарський утворили теперішній Природничий Університет. До цього часу університет закінчило понад 218 тис. випускників.

В даний час Університет Марії Кюрі налічує 11 факультетів та філію університету в Пулавах, понад 60 напрямків навчання та 200 спеціальностей. Навчання пропонується на бакалавраті, магістратурі та докторантурі. В основному навчання проводиться на польській мові але існують і пропозиції англомовного навчання.

Університет Марії Кюрі-Склодовської серед інших університетів, не тільки в регіоні, але і в Польщі, вирізняє унікальний, злокалізований в центрі міста студентський кампус, який складається з: академічних будинків, клубів, спортивних та культурних об'єктів. UMCS в Любліні має 9 власних студентських гуртожитків, які з точки зору комфортабельності та функціональності є одними з найкращих в цілій Польщі.

З кожним роком зростає науково-дослідницький потенціал Університету Склодовської, дякуючи коштам із Європейського Союзу, які інвестуються в нові інфраструктурні об'єкти та модернізацію вже існуючих. Вже побудовані нові сучасні об'єкти і лабораторії, наприклад, Факультет Наук про Землю та Просторової Економіки, Інститут Інформатики або Центр Функціональних Наноматеріалів на Факультеті Хімії. Також був створений сучасний Медіа-Артистичний Інкубатор - це унікальний у своєму роді на ринку Східної Польщі цифровий центр творчості, що має на меті об'єднувати у собі освіту, культуру, мистецтво та медіа. Університет підписав угоду про співпрацю з TVP Lublin (одним з провідних польських телевізійних каналів), що має на меті реалізацію спільних медіа-проектів в рамках Інкубатора.

В UMCS є дуже розвиненим спорт. Як заняття із фізичної культури студенти можуть вибрати: аеробіку, фітнес, бадмінтон, фітнес, лікувальну гімнастику, баскетбол, футбол, волейбол, плавання, заняття в тренажерному залі, настільний теніс, аква фітнес. При університеті функціонує спортивний клуб AZS UMCS.

Університет є активним учасником міжнародних програм обміну студентів. Крім популярної програми ERASMUS+, хотілося б виокремити такі програми як CEEPUS та MOST. ВНЗ активно крокує в ногу з часом і є активним користувачем найпопулярніших соціальних мереж: Facebook (@umcslublin), Twitter (@umcslublin) та Instagram (@umcs_lublin). У 2014 році спеціально до 70 річниці Університету Марії Кюрі-Склодовської було зроблено повний редизайн офіційної інтернет-сторінки UMCS.

Конкурс талантів UMCS! З 2018 року університет пропонує безкоштовне навчання для іноземців, які не можуть вступати на правах польських громадян. Вступ відбувається на підставі конкурсного відбору. Пропозиція також доступна і в 2019 році. Для отримання детальнішої інформації зателефонуйте у наш call-центр.

Для іноземних студентів першого року навчання університет організовує безкоштовні курси польської мови перед початком академічного року, які мають на меті не тільки покращення мовних навиків, але і адаптацію до нового середовища та нової країни. З 2015 року, Університет Марії Кюрі-Склодовської, для іноземних студентів пропонує знижки на оплату навчання від 25 до 50 відсотків від повної вартості навчання. З 2019 року іноземні кандидати зобов'язані додатково платити рекрутаційну оплату: 150 злотих на художніх напрямках навчання та 85 злотих на всіх інших. Зверніть увагу, що вартість першого року навчання збільшена на 200-400 євро в залежності від напрямку. Кандидати з України, які мають Карту Поляка мають змогу вчитись безкоштовно. Відгуки наших студентів про Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні Ви можете переглянути тут.

Поділитися:

Новини