7

Факультетів

7
51

Напрямків

51
146

Спеціальностей

146
1200

Вартість від

1200 €

Університет Природничих Наук в Любліні

м. Люблін , Польща Показати на карті

Університет Природничих Наук в Любліні

Місто: м. Люблін
Форма власності: Державний
Вартість від: 1200 €

Університет Природничих Наук у Любліні (пол. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie) - державний польський університет. Заснований у 1955 році. Пропонує отримати вищу освіту в Польщі з сільськогосподарських, ветеринарних, біологічних, технічних та економіко-суспільних наук. Визначальна роль у навчальному процесі надається практичній складовій.

Факультети, спеціальності та вартість навчання в Люблінському Природничому Університеті

Люблінський Природничий Університет - це 6 факультетів та більш ніж 70 спеціальностей. З понад 8000 студентів університету близько 160 є іноземцями. Найчастіше студенти з інших країн обирають для вивчення туризм і рекреацію, економіку та транспорт.

Якість освіти в Природничому Університеті в Любліні підтверджується престижними відзнаками, зокрема сертифікатом “Uczelnia Liderów 2017”, сертифікатом “Dobra Uczelnia DobraPraca 2016”, сертифікатом Європейської Асоціації Факультетів Ветеринарної Медицини (EAEVE) та іншими.

Університет Природничих Наук у Любліні співпрацює з більш ніж 60 ВНЗ інших країн у рамках програми Erasmus+ та двосторонніх угод. Це означає, що студенти мають можливість частину року навчатись за межами Польщі.

Природничий Університет Любліна готує кваліфікованих практиків: програми постійно адаптуються до потреб ринку праці, лабораторії обладнані сучасною технікою, а крім обов’язкових практик ВНЗ надає можливість наднормативних стажувань. Для допомоги студентам та випускникам при університеті діє Бюро Кар’єр.

Університет Природничих Наук у Любліні є потужним науковим центром. У ВНЗ працюють понад 240 незалежних дослідників у сферах агробіоінженерії, ветеринарії, біоекономіки , харчових наук та біотехнології.

Вартість семестру навчання в Люблінському Природничому Університеті для іноземців стартує від 1000 євро. Безкоштовним є навчання для власників Карти Поляка, однак в такому випадку вступ відбувається на конкурсній основі та на рівних з громадянами Польщі правах.

Інфраструктура та гуртожитки Університету Природничих Наук у Любліні

Природничий Університет Любліна є сучасним ВНЗ з розвиненою інфраструктурою та інноваційним обладнанням. Заклад активно приймає участь в проектах Європейського Союзу, а отримане фінансування використовує на будівництво нових та модернізацію існуючих приміщень.

Студентське життя у ВНЗ представлене науковими, творчими, спортивними гуртками, видавництвом журналу та самоврядуванням. Університет Природничих Наук у Любліні має 5 власних гуртожитків з доступними цінами проживання.

Вступ до Люблінського Природничого Університету означає можливість отримати якісну європейську освіту та пожити кілька років в одному з найкрасивіших міст Європи. Дізнайся більше - звернись до представництва Проекту “Освіта без кордонів” або натискай форму зворотнього зв'язку на сайті.

Поділитися:

Новини