2

Факультетів

2
13

Напрямків

13
71

Спеціальностей

71
720

Вартість від

720 €

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні

м. Люблін , Польща Показати на карті

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні

Місто: м. Люблін
Форма власності: Приватний
Вартість від: 720 €

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні (пол. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (WSPA) - один із найкращих приватних університетів Польщі. Заснований у 1998 році. Вартість навчання у WSPA - серед найнижчих порівняно з аналогічними ВНЗ.

| Знижки і безкоштовне навчання в Університеті Підприємництва та Адміністрації у Любліні

Вища Школа Підприємництва та Адміністрації у Любліні пропонує актуальні бакалаврські, магістерські та післядипломні програми. Навчання здійснюється польською або англійською мовою. У структурі навчального закладу два факультети: факультет технічних наук і факультет суспільних та гуманітарних наук. Всього у ВНЗ навчаються понад 4000 студентів, приблизно кожен десятий - з України. Найпопулярнішими серед іноземних студентів спеціальностями є менеджмент, міжнародні відносини та інформатика.

За відгуками, WSPA у Любліні є доступним варіантом для отримання якісної освіти. Окрім порівняно невисокої плати за навчання, щороку абітурієнтам пропонуються безкоштовні місця на обмеженій кількості спеціальностей. Безкоштовне навчання є можливим завдяки активній співпраці та фінансуванню проектів Європейським Союзом. Також, Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні пропонує ряд знижок абітурієнтам програм бакалаврату, магістратури та післядипломного навчання. Наприклад, у випадку навчання на двох спеціальностях у WSPA, знижка на другу становить 50%.

| Чому варто вступити до WSPA у Любліні?

 1. Навчальні програми розробляються спільно з роботодавцями і є адаптованими до вимог ринку праці.
 2. Навчання здійснюється польською та англійською мовами.
 3. Якість навчальних послуг WSPA у Любліні підтверджена престижним сертифікатом “Чесна школа”.
 4. Активна співпраця з бізнесом у сфері практик, стажування та працевлаштування випускників.
 5. Виключна роль практичної складової у процесі навчання. Навчання відбувається у сучасних лабораторіях з потужною технічною базою.
 6. ВНЗ активно залучений до міжнародної співпраці: серед партнерів з інших країн - понад 30 університетів. Є можливість прийняти участь у популярній програмі студентського обміну Erasmus+ та частину року навчатись в іншій країні.
 7. Додаткові навчальні переваги для студентів університету:
  • можливість отримати міжнародний сертифікат TOEIC (підтверджує рівень знань англійської мови);
  • можливість здати іспити та здобути сертифікат внутрішнього аудитора BVQI;
  • можливість отримати сертифікат підтвердження комп’ютерних навиків ECDL.

| Студентське життя у Вищій Школі Підприємництва та Адміністрації у Любліні

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні займає приміщення загальною площею майже 4,5 тис. кв.м. Завдяки цьому майже всі лекції та практичні заняття відбуваються в одному місці. WSPA не має власних гуртожитків, однак Проект “Освіта без кордонів” забезпечує своїх студентів місцями в одному з трьох комфортабельних гуртожитків у центрі Любліна.

Студентське життя у ВНЗ - це активне самоврядування, наукові гуртки, театральний та спортивний клуби. Один із заходів, який щороку організовують студенти WSPA спільно з Медичним Університетом (Medykalia z WYSPĄ) має статус міжнародного фестивалю.

Мрієш навчатись у Любліні за доступною ціною? Дізнайся як стати студентом Вищої Школи Підприємництва та Адміністрації - натискай “Подати заявку” або звернись до одного з представництв Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини