1

Факультетів

1
14

Напрямків

14
77

Спеціальностей

77
1310

Вартість від

1310 €

Університет WSB Merito у Вроцлаві

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Університет WSB Merito у Вроцлаві

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1310 €

Університет Банківської Справи у Вроцлаві (Вища Школа Банківської Справи у Вроцлаві, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu) - один з декількох приватних університетів у Вроцлаві, що був створений у 1998 році. ВНЗ готує студентів на семи напрямках бакалаврату та чотирьох напрямках магістратури, що належать до економічних та гуманітарних наук. Також університет проводить набори на післядипломне навчання, MBA та Franklin University MBA. В рамках організаційної структури, ВНЗ має два факультети - Факультет Фінансів та Управління у Вроцлаві та Економічний Факультет в Ополє. Згідно зі звітом Міністерства Науки та Вищої Освіти Польщі Університет Банківської Справи у Вроцлаві є одним з найпопулярніших приватних навчальних закладів у Польщі.

Університет був створений за ініціативи Товариства Банківської Освіти (Towarzystwo Edukacji Bankowej) в 1998 році із з цього часу почав навчання студентів на бакалавраті. Зараз студенти можуть вчитись на таких напрямках бакалаврату: Філологія, Фінанси та бухгалтерський облік, Логістика, Політологія, Право в бізнесі, Туризм та рекреація і Управління. З 1999 року пропозиція ВНЗ доповнилась післядипломним навчанням. Крім того в 2005 році, рішенням Міністра Освіти і Науки Польщі, ВНЗ отримав право до проведення навчання на магістратурі.

Університет Банківської Справи у Вроцлаві є лауреатом престижної нагороди Dolnośląskie Gryfy, що видає Західна промислово-торгова палата (Zachodnia Izba Gospodarcza) "за великий внесок в сферу економічної освіти регіону". ВНЗ перший в Польщі отримав акредитацію Фонду Сприяння Розвитку та Акредитації Економічних Напрямків Освіти (FPAKE) для напрямків Фінанси та бухгалтерський облік та Управління і Маркетинг. Університет шість разів нагороджений Європейською Медаллю Business Centre Club.

Університет є учасником програми Erasmus, що організовується Європейською Комісією і дає можливість брати участь у програмі "Lifelong Learning Programme". В рамках цієї програми ВНЗ підписав більше 50 партнерських умов з університетами цілої Європи, а студенти WSB можуть вчитись та проходити практики в таких країнах як: Бельгія, Чехія, Данія, Франція, Фінляндія, Греція, Литва, Латвія, Німеччина, Португалія, Туреччина, Італія. ВНЗ співпрацює з University of Northampton у Великій Британії. На підставі даної співпраці студенти, по закінченню двох років навчання, мають можливість на третій рік навчання поїхати до Великобританії.

З 1 листопада 2023 року Університет Банківської Справи змінив свою назву на Університет WSB Merito.

Для того, щоб отримати детальну та безкоштовну інформацію про Університет Банківської Справи у Вроцлаві заповніть анкету нижче або зверніться у один з наших офісів в Україні.

Поділитися:

Новини