2

Факультетів

2
4

Напрямків

4
100

Спеціальностей

100
2150

Вартість від

2150 €

Університет Сівітас

м. Варшава , Польща Показати на карті

Університет Сівітас

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 2150 €

Університет Сівітас у Варшаві (Collegium Civitas w Warszawie) - один з ведучих недержавних університетів не тільки Варшави, а й цілої Польщі. Університет був заснований у 1997 році за ініціативи Інституту Політичних Наук Польської Академії Наук. Зараз університет працює як організація non-profit, що означає, що він інвестує значні кошти в наукові дослідження та поліпшення якості вищої освіти. Сівітас працює під патронатом п'яти соціальних інститутів Польської Академії Наук - Інституту Філософії і Соціології, Інституту Історії, Інституту Політичних Наук та Інституту Славістики.

Університет Сівітас - це багатодисциплінарний та багатокультурний сучасний вищий навчальний заклад міжнародного характеру, який цінується роботодавцями та студентами зі всього світу. Місією Сівітаса є створення академічного середовища, яке повинно сприяти розвитку мислення студентів, можливості здобуття практичних навиків, розширення кругозору та формування зрілої громадської думки.

Civitas проводить навчання на гуманітарних напрямках навчання (журналістика, управління, міжнародні відносини, соціологія, політологія). Навчання пропонується польською та англійською мовами, як на бакалавраті так і на магістратурі. Користуються популярністю і двомовні польсько-англійські програми. Університет Сівітас є першим комерційним ВНЗ Польщі, який запровадив навчання англійською мовою на бакалавраті і магістратурі на напрямках "Політологія" та "Міжнародні відносини". Загалом Civitas пропонує приблизно 40 англомовних та польсько-англійських програм. Така кількість англомовних програм пояснюється тим, що викладачами Collegium Civitas є дипломати зі всього світу.

Університет Сівітас є одним з найпрестижніших приватних університетів Польщі про що свідчить постійна його наявність у рейтингах впливових польських періодичних видань. В 2016 році університет зайняв 7 місце в рейтингу недержавних університетів видання "Perspektywy" та 3 місце, як найбільш інтернаціональний польський університет. Сім років підряд, згідно тижневика "Wprost", університет займає 1 місце в рейтингу приватних неприбуткових ВНЗ Польщі. Варто відмітити високі місця у профільних рейтингах напрямків навчання "Соціологія", "Міжнародні відносини" та "Журналістика", які вважаються одними з кращих серед подібних програм приватних університетів Польщі.

В університеті навчається трохи більше 1500 студентів, з яких приблизно 75% - це поляки, а 25% - це іноземці, в тому числі і українські студенти. ВНЗ зручно локалізований і знаходиться в самому центрі Варшави. Civitas має дуже розвинуте міжнародне партнерство, співпраця налагоджена із 70 закордонними навчальними закладами, куди можуть поїхати студенти університету в рамках програми Erasmus+. Перед початком навчання для іноземних студентів організовується курс польської мови. Студенти мають змогу проживати в гуртожитку університету Collegium Civitas House, який знаходиться за двадцять хвилин від центру міста.

Для того, щоб отримати детальну та безкоштовну інформацію про Університет Сівітас у Варшаві заповніть анкету нижче або зверніться в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини