4

Факультетів

4
7

Напрямків

7
70

Спеціальностей

70
1910

Вартість від

1910 €

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій

м. Варшава , Польща Показати на карті

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1910 €

Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій (Polsko-Japońska Akademiia Technik Komputerowych w Warszawie, Польсько-Японський Університет Інформаційний Технологій) у м. Варшаві (PJATK) заснована у 1994 році Фондом Розвитку Комп’ютерних Технологій після підписання договору між урядами Польщі та Японії. 30 листопада 1994 року заклад, рішенням міністра освіти, внесено до реєстру приватних вищих навчальних закладів.

За даними світового рейтингу університетів Webometrics Ranking of World Universities, розробленого іспанським інститутом Consejo Superior de Investigaciones Científicas, Польсько-Японський Університет займає 16 місце серед технічних університетів Польщі та 2161 - у світі серед вищих навчальних закладів усіх типів.

Крім Варшави, ВНЗ має свої відділення в Гданську та Битомі. При Польсько-Японській Академії функціонує Академічний Загальноосвітній Ліцей інформатичного спрямування, який готує школярів до майбутнього вступу на технічні напрямки навчання.

Університет має право присвоювати наукові ступені доктора технічних наук в дисциплінах інформатика та механіка та є єдиним недержавним польським вищим навчальним закладом, що має право надавати ступінь доктора габілітованого технічних наук з інформатики. Університет Інформаційних Технологій у Варшаві є одним із не багатьох навчальних закладів Польщі, який проводить навчання на напрямках "Інформатика" та "Графіка" англійською мовою. Важливою сферою діяльності PJATK є науково-дослідницька робота.

В університеті діє ряд проектів із області управління та застосування інформаційних технологій в різних сферах суспільного та економічного життя. Вже реалізовані проекти: проект національної оборони, шляхом впровадження системи відеоспостереження, яка ідентифікує осіб та їх поведінку і виявляє небезпечні ситуації. PJATK реалізує також і проекти, що використовують сучасні інформаційні технології в медицині, наприклад, комп'ютерне забезпечення, що покращує якість ортопедичного діагностування та процес реабілітації. При Польсько-Японській Академії функціонує сучасна лабораторія руху Human Motion Lab (HML), технічними можливостями якої користуються багато польських лікарень та медичних установ.

Історія розвитку PJATK:

 1. 1997 – університет став офіційним екзаменаційним центром London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board (LCCIEB) - ділова англійська мова.
 2. 1998 – заклад отримав право надавати звання магістра комп’ютерних наук.
 3. 2000 – при університеті створено центр інформатики для навчання громадян із Центральної та Східної Європи.
 4. 2000 – відкриття першої в Польщі Академії CISCO.
 5. 2002 – отримання права надавати науковий ступінь доктора технічних наук з інформатики.
 6. 2005 – відкриття Факультету комп’ютерних мистецтв та Факультету інформаційного управління.
 7. 2007 – відкриття Факультету японської культури.
 8. 2009 – отримання права присвоювати титул доктора габілітованого.
 9. 2013 – відкриття докторантури з соціальної інформатики.
 10. 2014 – перейменування Польсько-Японського Інституту Комп’ютерних Технологій в Польсько-Японську Академію Комп’ютерних Технологій.
 11. 2014 – у рейтингу тижневика Wprost Академія посіла друге місце серед приватних вищих навчальних закладів, та п’яте – серед усіх ВНЗ, як заклад, який високо оцінено роботодавцями. Рейтинг засновано на опитуванні, проведеному серед 500 найбільших польських компаній. Команда PJATK LevelUP зайняла друге місце в національному фіналі Imagine Cup 2014 у категорії Innovation. Cтуденти Факультету інформатики представили проект TapBooks – книжкову платформу, яка містить мультимедійний контент, створений для освітнього сектору. Платформа на якій книги створюються користувачами та для користувачів і яка включає 3 основні елементи: WebPlatform – платформу, що містить контакти усіх учасників та книги, BookBuilder – додаток для Windows 8 для створення книг, Book Reader – додаток для читання книг.

Польсько-Японський Університет Інформаційних Технологій пропонує своїм студентам перед початком навчання пройти курси польської та англійської мови, які готують студентів не тільки загальних мовних навиків, а і професійної термінології, що є необхідною умовою навчання іноземних студентів у Польщі. Відгуки наших студентів про Польсько-Японську Академію у Варшаві Ви можете переглянути тут.

Поділитися:

Новини