15

Факультетів

15
46

Напрямків

46
126

Спеціальностей

126
2020

Вартість від

2020 €

Білостоцький державний університет

м. Білосток , Польща Показати на карті

Білостоцький державний університет

Форма власності: Державний
Вартість від: 2020 €

Білостоцький університет  — державний університет у Білостоці.  Заснований у 1997 році та повстав із філіалу Варшавського університету. Є найбільшим університетом північно-східної Польщі як за кількістю співробітників і студентів, так і за напрямами навчання та пропонованими формами навчання. Зараз в університеті працює понад 1300 людей, у тому числі майже 800 викладачів, які працюють на 15 факультетах і філії у Вільнюсі.

Університет навчає понад 9000 студентів гуманітарних, соціальних та природничих наук, включаючи докторантуру та аспірантуру. Щороку реалізує кілька десятків наукових проектів за рахунок вітчизняних та іноземних фондів. Є регіональним лідером в отриманні грантів від Національного наукового центру. Співробітники Білостоцького університету отримують патенти, важливі в міжнародному масштабі, співпрацюють з відомими дослідницькими центрами країни та світу, беруть участь у глобальних проектах.

Також університет бере участь у проектах, спрямованих на підтримку регіону. Він проводить дослідження для розвитку економіки та активно співпрацює з місцевими підприємцями. Університет також відкритий до співпраці з іноземними державами – він бере участь у європейській освітній програмі Erasmus+, у рамках якої співпрацює з кількома десятками університетів-партнерів з Європи, Азії та США. Окрім навчання за кордоном, студенти Білостоцького університету мають можливість розширити свої наукові інтереси за програмою MOST, завершивши семестрове або річне навчання за межами рідного університету в обраних академічних центрах нашої країни.

Також університет інвестує в інфраструктуру. З 2014 року точні та природничі науки розташовані в сучасному кампусі, що забезпечує чудові умови для навчання та наукових досліджень. В даний час в кампусі знаходиться нова університетська бібліотека. Є також планетарій і обсерваторія.

У рейтингу найкращих міст для життя Білосток займає відмінне місце. Цьому сприяють і студенти Білостоцького університету, які формують атмосферу столиці Підляшшя, організовуючи численні наукові та культурні заходи та соціальні проекти.

Поділитися:

Новини