17

Факультетів

17
72

Напрямків

72
186

Спеціальностей

186
860

Вартість від

860 €

Вармінсько-Мазурський університет

м. Ольштин , Польща Показати на карті

Вармінсько-Мазурський університет

Місто: м. Ольштин
Форма власності: Державний
Вартість від: 860 €

Вармінсько-Мазурський Університет (Університет Вармії і Мазур в Ольштині, пол. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (UWM) - великий державний університет у Польщі. Заснований у 1999 році шляхом об’єднання трьох вищих навчальних закладів (педагогічного, природничого та теологічного профілів). Славиться одним із найкрасивіших студентських містечок, динамічним розвитком і активним залученням студентської спільноти в організацію навчального процесу.

Вармінсько-Мазурський Університет: факультети та спеціальності

На момент заснування в Вармінсько-Мазурському Університеті працювало 12 факультетів. Якість освіти, сучасні підходи та відгуки про університет зробили свою справу: зараз тут діють 18 факультетів з понад 70 напрямками навчання. Освітня пропозиція надзвичайно широка: гуманітарні, природничі, технічні, точні науки, лікарська справа, право, мистецтво та теологія. Важко знайти навчальний напрямок, якого тут немає і схоже, що такий динамічний у питанні розвитку ВНЗ на досягнутому не зупиниться.

За інформацією офіційного сайту Вармінсько-Мазурського Університету, тут навчаються понад 20000 студентів. Мови викладання - польська, англійська та російська. Умови та вартість навчання приваблюють до університету іноземних абітурієнтів. Найчастіше студенти з інших країн обирають для вивчення лікарську справу.

Університет Вармії і Мазур в Ольштині активно співпрацює з іншими установами у рамках програм мобільності MOST, MOSTECH та ERASMUS+. Серед іноземних партнерів - понад 230 університетів Європи та інших частин світу.

Вартість навчання у Вармінсько-Мазурському Університеті є доступною для українців: від 765 євро за рік. Власники Карти Поляка традиційно вступають на рівних з громадянами Польщі правах та навчаються безкоштовно.

Студентське містечко, що надихає

Кампус Вармінсько-Мазурського Університету є одним із найкрасивіших у країні. Територія ВНЗ займає 230 гектарів, звідусіль оточених лісом та озерами. Тут є все необхідне для ефективного навчання та приємного дозвілля: навчальні будівлі, спортивні майданчики, зони відпочинку, кафе, банки та пошта. Окремої згадки заслуговує сучасний комплекс басейнів, що складається з басейну головного, додаткових, а також саун та джакузі.

Для проживання студентів у Вармінсько-Мазурського Університету є 11 гуртожитків загальною кількістю 3000 місць.

Університет Вармії і Мазур в Ольштині гостинно приймає на навчання абітурієнтів з України. Бажаєш дізнатись про унікальні можливості більше? Відвідай найближче представництво Проекту “Освіта без кордонів” або залишай заявку на сайті. Відкрий для себе світ європейської освіти!

Поділитися:

Новини