11

Факультетів

11
46

Напрямків

46
186

Спеціальностей

186
790

Вартість від

790 €

Західнопоморський Технологічний Університет

м. Щецин , Польща Показати на карті

Західнопоморський Технологічний Університет

Місто: м. Щецин
Форма власності: Державний
Вартість від: 790 €

Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині (пол. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (ZUT) - популярний державний університет з технічним профілем навчання у Польщі. Заснований у 2009 році. Випускники ВНЗ працюють в урядових організаціях, компаніях Intel, Creative Minds Group Sp. z o.o., GRUPA AZOTY, ELKEM Bremanger, TVP S.A. та інших.

Навчальна пропозиція та вартість навчання в Західнопоморському Технологічному Університеті

Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині - це 10 факультетів та понад 120 спеціальностей з технічних, економічних, точних та природничих наук. Тут навчаються майже 10000 студентів з Польщі та інших країн світу. Популярними серед іноземних абітурієнтів є будівництво, архітектура та урбаністика, електротехніка та економіка. Навчання проводиться польською або англійською мовами.

Програми університету адаптуються до вимог ринку праці, завдяки чому випускники є одними з найкраще оплачуваних в регіоні.  У навчальному процесі важливу роль відіграє практична складова - студенти займаються у сучасних, добре обладнаних лабораторіях, проходять практики у Польщі або інших країнах, стажуються у найкращих роботодавців міста. Це також потужний науковий центр - університет належить до тих, які щороку подають найбільше заявок на отримання патентів.

Університет пропонує студентам обмінні програми місцевого та міжнародного рівнів. Так, у рамках програми MOSTECH ВНЗ співпрацює з іншими університетами Польщі, а у рамках програм Erasmus+, IASTE, DAAD - з університетами інших країн. Також, Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині має двосторонню угоду з OITA University в Японії щодо студентських обмінів.

Вартість навчання у Західнопоморському Технологічному Університеті у Щецині для українців стартує від 525 євро за семестр. Для абітурієнтів з Картою Поляка навчання є безкоштовним - вони вступають на рівних з громадянами Польщі умовах.

Студентське життя та гуртожитки Західнопоморського Технологічного Університету у Щецині

Вільний від навчання час студенти Західнопоморського Технологічного Університету проводять у численних осередках - наукових колах, спортивних гуртках, хорі, студентському радіо, видавництві та самоврядуванні.

Студентам надається можливість отримати кімнату в одному семи гуртожитків Західнопоморського Технологічного Університету: ціна за місце стартує від 315 злотих на місяць.  

Вища технічна освіта у Польщі - це якісно, доступно і цілком реально. Дізнайся як стати студентом Західнопоморського Технологічного Університету в Польщі - залишай заявку або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини