4

Факультетів

4
15

Напрямків

15
24

Спеціальностей

24
1300

Вартість від

1300 €

Варшавський Медичний Університет

м. Варшава , Польща Показати на карті

Варшавський Медичний Університет

Місто: м. Варшава
Форма власності: Державний
Вартість від: 1300 €

Варшавський Медичний Університет (пол. Warszawski Uniwersytet Medyczny) - найбільший медичний ВНЗ у Польщі та один із найстаріших у країні. Державний, заснований у 1809 році. Входить до трійки найкращих польських медичних університетів за рейтингом від Perspektywy (2018).

Факультети та спеціальності Варшавського Медичного Університету

В університеті діють 5 факультетів медичного профілю. Освітня пропозиція навчального закладу - понад 20 спеціальностей. Надзвичайно популярними є програми англійською мовою викладання. В університеті навчаються 9000 студентів, серед яких понад 700 іноземців. Найчастіше абітурієнти з інших країн приїжджають сюди вивчати лікарську справу. Викладацький склад університету - 1700 наукових працівників та практикуючих медиків.

Університет активно співпрацює з багатьма навчальними закладами у рамках програми Erasmus+. Всього підписано понад 100 договорів з університетами Австрії, Бельгії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Великобританії та інших європейських країн.

Вартість навчання у Варшавському Медичному Університеті для українців стартує від 3000 євро за семестр. Безкоштовно отримати медичну освіту у Польщі можуть власники Карти Поляка: вони вступають та навчаються на рівних правах з громадянами Польщі.

Наукова діяльність та практичне навчання у Варшавському Медичному Університеті

Варшавський Медичний Університет є потужним центром науки. Дослідницькі проекти реалізуються у співпраці з науковими установами Польщі, Німеччини, Франції, Нідерландів, Китаю, Індії, Японії та інших. Практичні дослідження проводяться в областях нефрології, трансплантології, кардіології, гематології, ендокринології, гастроентерології, дерматології, неврології, пульмонології, офтальмології, урології, хірургії, ортопедії, педіатрії, гінекології та акушерства, венерології та стоматології. Фінансування таких проектів здійснюється за рахунок власних коштів ВНЗ,  грантів Польського комітету наукових досліджень, а також фондів Європейського Союзу.

Значна роль у навчальному процесі надається практичній складовій. Університет є засновником п'яти лікарень. Тут пацієнтам надається повноцінна медична допомога, а студенти мають можливість відточувати на практиці теоретичні знання. Університет піклується про відповідність навчально-дидактичної бази останнім вимогам часу і інвестує в її розвиток значні кошти.

Інфраструктура ВНЗ - це 2 кампуси, один з яких знаходиться у центрі Варшави. Для проживання студентів у Варшавського Медичного Університету є гуртожитки з комфортними умовами  за доступною ціною.

Хочеш отримати більше інформації щодо умов навчання, вигідних пропозицій, а також відгуків про Варшавський Медичний Університет?  Звертайся за контактами Проекту “Освіта без кордонів” або залишай заявку на сайті.

Поділитися:

Новини