11

Факультетів

11
41

Напрямків

41
137

Спеціальностей

137
500

Вартість від

500 €

Університет ім. Кардинала Стефана Вишинського

м. Варшава , Польща Показати на карті

Університет ім. Кардинала Стефана Вишинського

Місто: м. Варшава
Форма власності: Державний
Вартість від: 500 €

Університет ім. Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (пол. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW) - класичний державний університет у Польщі. Розпочинає історію з 1954 року як Академія Теології Католицької, а сучасну назву носить з 1999 року. Один із найкращих ВНЗ країни для вивчення філософії, культурології та теології.

Факультети та спеціальності Університету ім. Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві

10 факультетів Університету ім. Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві пропонують абітурієнтам понад 30 спеціальностей з гуманітарних, суспільних та природничих наук. Частина програм є англомовними. ВНЗ має особливість: всі факультети підпорядковані Міністерству науки і вищої освіти Польщі, але чотири (теологічний, канонічного права, наук про сім’ю та християнської філософії) перебувають ще й під наглядом католицької церкви.

В університеті здобувають освіту 15000 студентів, з яких близько 180 приїхали з інших країн. Популярними серед студентів-іноземців напрямками є міжнародні відносини, управління, право, психологія та журналістика. Викладацький склад Університету ім. Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві - понад 700 наукових працівників з Польщі та інших країн.

Якість освіти в Університеті ім. Кардинала Вишинського у Варшаві

Якість навчання в UKSW підтверджена пройденими акредитаціями та позиціями в рейтингах ВНЗ. Більшість програм мають сертифікати Університетської Акредитаційної Комісії та Державної Акредитаційної Комісії. У рейтингу від Perspektywy Університет ім. Кардинала Стефана Вишинського займає 13 місце серед класичних університетів та 38 місце у переліку польських ВНЗ всіх типів (2018). За рейтингом напрямків навчання від Perspektywy в UKSW варто вивчати теологію, філософію, культурологію та журналістику. Також, популярністю в абітурієнтів користуються психологія та соціологія.

Традиційні християнські цінності формують тут особливу атмосферу, однак це не заважає університету йти в ногу з часом з освітніми інноваціями. ВНЗ активно залучений до співпраці з іншими університетами. У рамках програм мобільності MOST та Erasmus+ студенти мають можливість частину року навчатись в одному з 19 інших польських ВНЗ або в одному з 150 університетів Європи. Для зручності студентів та абітурієнтів, Університет ім. Кардинала Вишинського створив власний мобільний додаток, що ще раз підтверджує інноваційність закладу.

Умови вступу та вартість навчання в Університеті ім. Кардинала Вишинського

При всіх перевагах Університету ім. Кардинала Стефана Вишинського, вартість навчання для іноземців тут є невисокою - від 290 євро за рік. Університет є державним, тож власники Карти Поляка вступають на рівних з громадянами Польщі правах та навчаються безкоштовно.

Університет ім. Кардинала Вишинського складається з двох кампусів у Варшаві. ВНЗ пропонує студентам сучасні лекційні зали, радіо- і телестудію, сучасний лабораторний центр природничих наук і власний храм. Університет ім. Кардинала Стефана Вишинського не має гуртожитків, однак співпрацює з трьома приватними домами студента.

Заклад піклується про майбутню кар’єру випускників: при ВНЗ діє Центр навчання і професійної орієнтації. Цей підрозділ проводить семінари, спрямовані на розвиток лідерських та соціальних якостей, допомагає з плануванням кар’єри та надає психологічну підтримку в контексті професійного розвитку.

Класичний університет у Європі - це завжди хороший вибір для майбутньої кар’єри. Натискай “Подати заявку” та дізнайся більше про Університет ім. Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві.

Поділитися:

Новини