6

Факультетів

6
35

Напрямків

35
162

Спеціальностей

162
1000

Вартість від

1000 €

Ченстоховська Політехніка

м. Ченстохова , Польща Показати на карті

Ченстоховська Політехніка

Форма власності: Державний
Вартість від: 1000 €

Ченстоховська Політехніка (Ченстоховський Політехнічний Університет, пол. Politechnika Częstochowska) - державний університет у Польщі. За рейтингом від Perspektywy входить до десятки найкращих технічних ВНЗ країни. Заснований у 1949 році та є одним із найстаріших університетів регіону.

Факультети та спеціальності Ченстоховського Політехнічного Університету

У Ченстоховській Політехніці діють шість факультетів. Навчальна пропозиція ВНЗ - понад 60 спеціальностей технічного профілю. В університеті здобувають освіту близько 8000 осіб і це майже третина всіх студентів Ченстохови. Тут навчаються чимало іноземців. Абітурієнтів з інших країн найбільше приваблюють інформатика, логістика та управління. Викладацький склад університету - 800 кваліфікованих наукових працівників. Окрім програм польською мовою викладання, надзвичайно популярними є англомовні програми.

Університет робить ставку на практичну складову освіти. Результатом такого підходу є позитивні відгуки про Ченстоховський Політехнічний Університет від бізнесу. Так, ВНЗ входить до десятки лідерів серед технічних університетів за розміром заробітків випускників (за даними порталу wynagrodzenia.pl, 2016 рік).

Студентам Ченстоховської Політехніки доступні переваги міжнародної мобільності. Так, у рамках програми Erasmus+ один або два семестри можна навчатись у закордонному партнерському університеті.

Вартість навчання у Ченстоховському Політехнічному Університеті для іноземців стартує від 1000 євро за рік. ВНЗ є державним, а отже власники Карти Поляка мають можливість навчатись безкоштовно та вступати на рівних правах з громадянами Польщі.

Кампус та гуртожитки Ченстоховської Політехніки

Позакласне життя у кампусі Ченстоховського Політехнічного Університету дозволяє розвивати практично будь-які здібності. Тут діють понад 80 гуртків та студентських організацій, в тому числі університетська команда Rover Team з конструювання марсоходів. У ВНЗ створено комфортні умови для занять у спортивних секціях: футболу, баскетболу, волейболу, плавання, катання на сноубордах, вітрильного спорту тощо.

У Ченстоховської Політехніки є три гуртожитки неподалік від центрального корпусу. У вартість проживання (300-320 злотих на місяць) входить користування інтернетом, пральнею та спортивним залом.

Вища технічна освіта у Польщі - це одне із найперспективніших рішень для майбутньої кар’єри. Звертайся за контактами представництв Проекту “Освіта без кордонів” або залишай заявку на сайті і дізнайся ще більше про вступ до Ченстоховської Політехніки.

Поділитися:

Новини