16

Факультетів

16
100

Напрямків

100
235

Спеціальностей

235
435

Вартість від

435 €

Університет Миколая Коперника у Торуні

м. Торунь , Польща Показати на карті

Університет Миколая Коперника у Торуні

Місто: м. Торунь
Форма власності: Державний
Вартість від: 435 €

Університет Миколи Коперника в Торуні (пол. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (UMK) - один з найкращих державних університетів Польщі. Заснований у 1945 році. При університеті діє академічний ліцей, де можна отримати середню освіту та ретельно підготуватися до вступу в UMK.

Рейтинги та видатні випускники Університету Миколи Коперника у Торуні

В рейтингу від Perspektywy UMK в Торуні знаходиться на 5 місці серед класичних університетів та на 11 місці серед ВНЗ всіх типів у Польщі (2018). У міжнародних рейтингах Webometrics та UniRank ВНЗ посідає 7 місце серед польських університетів (2018).

Серед видатних випускників Університету Миколи Коперника в Торуні художник Роман Міхаловскі, географи Ян Фалковскі, Леон Анджеєвскі, фізик Анджей Бачинскі та інші.  

Університет Миколи Коперника в Торуні: факультети та спеціальності

В Університеті Миколи Коперника в Торуні діють 16 факультетів та Медичний Факультет Бидгощі. Навчальна пропозиція ВНЗ - понад 160 напрямків в областях гуманітарних, соціально-економічних, точних, природничих та медичних наук. В UMK здобувають освіту 23000 студентів (з них 5500 - у Бидгощі). Мови викладання - польська та англійська. Тут навчаються близько 500 іноземних студентів з 40 держав світу.  Найчастіше студенти з інших країн обирають для вивчення медицину. Серед інших популярних спеціальностей Університету Миколи Коперника в Торуні - менеджмент, міжнародні відносини та філологічні напрямки.

Університет пропонує студентам участь в численних міжнародних програмах (найпопулярніша - Erasmus+), грантах та спільних з бізнесом дослідженнях.

Навчання в UMK для іноземців є платним. У загальному випадку вартість семестру стартує від 1000 євро (залежно від обраної спеціальності). Винятком є власники Карти Поляка, які вступають на рівних з громадянами Польщі правах та навчаються безкоштовно.

Студентське життя та гуртожитки Університету Миколи Коперника в Торуні

UMK - великий ВНЗ з розвиненою інфраструктурою. Студентам доступні сучасні аудиторії, добре обладнані лабораторії, бібліотека, музей, шпиталь, спортивний комплекс та культурно-мистецький центр. У вільний від основного навчання час студенти внз реалізують свої хобі в студентських організаціях та гуртках. Активно функціонує інкубатор підприємництва.

У  двох кампусах Університету Миколи Коперника в Торуні є 11 гуртожитків. Щороку тут проживають 3300 студентів.  Медичний Коледж в Бидгощі також має власні гуртожитки - всього їх три.

UMK - це визнаний світом диплом, сучасна європейська освіта та досвід життя в середовищі іншої країни. Дізнайся більше скориставшись формою зворотнього зв'язку або звертайся до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів” в Україні.

Поділитися:

Новини