5

Факультетів

5
18

Напрямків

18
76

Спеціальностей

76
1435

Вартість від

1435 €

Економічний Університет у Познані

м. Познань , Польща Показати на карті

Економічний Університет у Познані

Місто: м. Познань
Форма власності: Державний
Вартість від: 1435 €

Економічний університет у Познані (Познанський Економічний Університет, пол. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (UEP) - один з найстаріших та найпрестижніших польських університетів економічного профілю. Державний, починає історію з 1926 року. Є інноваційним ВНЗ, який високо оцінюється представниками наукового світу та бізнесу.

| Познанський Економічний Університет - рейтинги та акредитації

Престижність Економічного Університету в Познані підтверджується першим місцем серед економічних університетів за рейтингом від Perspektywy 2019 року. 17 навчальних програм ВНЗ відзначені міжнародним рейтингом Eduniversal Masters Ranking і це найкращий результат серед польських університетів економічного спрямування (2017). Переконливіше за відгуки про переваги навчання в Познанському Економічному Університеті свідчить розмір заробітків випускників: за цим показником університет займає 9 місце серед усіх ВНЗ Польщі (2017, дослідження компанії Sedlak & Sedlak). Познанський Економічний Університет має в здобутку міжнародні акредитації CEEMAN, EPAS та AMBA. Останньою можуть похвалитись всього 2% бізнес-шкіл світу. Згадані акредитації засвідчують високу якість навчальних послуг та орієнтацію на сталий розвиток.  

| Факультети, спеціальності та вартість навчання у Познанському Економічному Університеті

Навчальний заклад пропонує абітурієнтам 5 факультетів економічного спрямування з широким вибором програм бакалаврату, магістратури, докторантури та MBA (всього понад 60). Напрямки економіка, менеджмент, фінанси та бухгалтерський облік високо оцінюються рейтингами від “Rzeczpospolita” та Perspektywy. Надзвичайно популярними серед студентів є спеціальності на факультеті інформатики та електронного бізнесу - це єдиний факультет такого роду в Польщі. Крім польськомовних, високим попитом користуються програми англійською мовою викладання. В університеті здобувають освіту більш ніж 10 тисяч студентів, серед яких близько 250 іноземців. Навчальний процес забезпечують понад 500 наукових працівників. ВНЗ є потужним дослідницьким центром з орієнтацією на практичне навчання, інновації та впровадження результатів досліджень в економіку. При університеті діє Клуб Партнера UEP, до якого входять імениті представники польського бізнесу в банківській, фінансовій, інвестиційній, енергетичній та інших сферах.

Вартість навчання в Економічному Університеті у Познані для іноземців стартує від 4000 злотих за програми польською мовою та від 5000 злотих за англомовні програми (вартість вказана за семестр). Карта Поляка дозволяє власникам навчатись безкоштовно. В цьому випадку вступ відбувається на конкурсній основі та на рівних з поляками правах. До уваги беруться оцінки українського атестата про освіту.

Серед студентів користуються популярністю програми мобільності, які дають можливість частину року навчатись в іншій країні. Найпопулярнішою є Erasmus+. Серед партнерів Познанського Економічного Університету - понад 150 ВНЗ з усього світу. У 2015 році університет став єдиним університетом Польщі, який отримав відзнаку за ефективний обмін досвіду між студентами. Так, студенти, які відвідували університет у рамках обмінних програм, оцінили його у 9,5 балів з 10 можливих.

| Студентське життя та гуртожитки Економічного Університету у Познані

Велика кількість наукових кіл, спортивні гуртки, філії міжнародних студентських організацій та активне самоврядування - це лише невелика частина того, чим живе студентство Познанського Економічного Університету у вільний від занять час. Університет пропонує студентам місця у трьох комфортних гуртожитках. Розміщені вони у різних частинах Познані, однак транспортне сполучення з іншими локаціями університету є зручним, а ціни на таке проживання досить привабливі (від 500 злотих за місяць).

У Познанському Економічному Університеті гармонійно поєднались доступна вартість навчання, висока якість освіти та можливість отримати диплом, що визнається іншими країнами. Це один з найкращих бізнес-університетів Польщі, а переконатись у цьому сповна можна ставши його випускником. Дізнайся більше про переваги цього ВНЗ - натискай “Подати заявку” або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”!

Поділитися:

Новини