16

Факультетів

16
69

Напрямків

69
236

Спеціальностей

236
2000

Вартість від

2000 €

Вроцлавська Політехніка

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Вроцлавська Політехніка

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Державний
Вартість від: 2000 €

Вроцлавська Політехніка (Вроцлавський Політехнічний Університет, пол. Politechnika Wrocławska (PWr) - один із найпрестижніших технічних університетів Польщі. Державний. Був створений у 1910 році як Королівська Вища Технічна Школа у Вроцлаві, а сучасну назву носить з 1945 року. Регіон Нижньої Сілезії, адреса політехніки Вроцлава, вважається “польською кремнієвою долиною”. Тут активно розвиваються та впроваджуються технології. За кількістю оформлених патентів університет є одним із лідерів наукового середовища Польщі.

Вроцлавська Політехніка у рейтингах

Якість освіти Вроцлавської Політехніки підтверджується відгуками та провідними позиціями у рейтингах. Так, університет займає третє місце серед технічних ВНЗ та шосте місце серед польських ВНЗ усіх типів за рейтингом від Perspektywy (2018). У міжнародному рейтингу Unirank Вроцлавський Політехнічний Університет знаходиться на восьмій сходинці, а у Webometrics - на 12 позиції серед всіх польських ВНЗ (2018). Найкращим відгуком про Вроцлавську Політехніку є оплата праці випускників та їх позиції на ринку праці. Так, за розміром заробітків випускників університет займає друге місце серед усіх технічних ВНЗ Польщі (2016 рік, дані порталу wynagrodzenia.pl), а згідно з тижневиком “Wprost” займає 4 місце серед усіх польських ВНЗ за затребуваністю випускників бізнесом.

Навчальна пропозиція Вроцлавської Політехніки: факультети, спеціальності та додаткові можливості

Викладацький склад університету - це близько 2000 наукових працівників. Навчання здійснюється на 16 факультетах. Абітурієнти можуть обрати одну з понад 130 технічних спеціальностей. Окрім польськомовних, дуже популярними є 35 програм з англійською мовою викладання. У Вроцлавській Політехніці здобувають освіту понад 28000 студентів, з них близько 900 - студенти з інших країн. Завдяки відкритості ВНЗ до міжнародного співробітництва та доступним цінам, кількість студентів з інших регіонів світу щороку зростає. Найчастіше іноземці обирають для вивчення інформатику, також популярними є біомедична інженерія, біотехнологія, хімічна технологія, електротехніка, та будівництво.

До сфери міжнародної співпраці входять популярні у студентському середовищі програми мобільності (Erasmus+, Student Exchange Programme) та близько 15 програм подвійного диплому. Міжнародні угоди Вроцлавської Політехніки охоплюють понад 200 партнерів у 50 країнах світу. Студенти мають можливість проходити практики та стажування у всесвітньо відомих компаніях (COMARCH, KGHM, NETIA, Volvo, Ryanair).

Ціни на навчання для іноземців у Вроцлавській Політехніці стартують від 1250 євро для програм польською мовою та від 1500 євро для програм англійською мовою викладання (за семестр). Карта Поляка дозволяє навчатись безкоштовно, однак оцінки українського атестата мають бути достатньо хорошими (вступ відбувається на конкурсній основі на рівних умовах з поляками).

Студентське життя та гуртожитки Вроцлавського Політехнічного Університету

Інфраструктура Вроцлавської Політехніки заслуговує особливої уваги. «The Huffington Post» відніс кампус університету до 15 найкрасивіших у світі. Це не просто гарні будівлі на березі Одеру, це ще й оснащені за останнім словом технологій лабораторії, один із найпотужніших комп’ютерів у світі та сучасні наукові центри. Надзвичайно цікавим є сполучення головного кампусу університету та комплексу Geocetrum через річку Одер: створена унікальна залізниця, яку студенти лагідно називають Полінка.

Життя у кампусі доволі насичене. Свій науковий та творчий потенціал студенти Вроцлавського Політехнічного Університету реалізовують у наукових колах (близько 150) та студентських організаціях (майже 20). Так, студенти Вроцлавської Політехніки стали першими студентами Польщі, що взяли участь у міжнародних змаганнях Formula Student (своєрідний аналог Formula 1), в рамках якої боліди конструюються самими ж студентами. У 2015 році студенти PWr встановили польський рекорд та передали сигнал Wi-Fi на частоті 5 ГГц на відстань 250 км.

У дев’яти гуртожитках Вроцлавської Політехніки щороку проживають до 3000 осіб. Гуртожитки розміщені у чотирьох частинах міста та мають зручне транспортне сполучення з іншими частинами університету. Вартість проживання становить від 300 злотих за місяць.

Дізнайся більше про те, як стати студентом одного з ТОП технічних університетів Польщі та отримати сучасну професію - скористайся формою зворотнього зв’язку або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини