4

Факультетів

4
25

Напрямків

25
148

Спеціальностей

148
2550

Вартість від

2550 €

Вроцлавський Економічний Університет

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Вроцлавський Економічний Університет

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Державний
Вартість від: 2550 €

Вроцлавський Економічний Університет (Економічний Університет у Вроцлаві, пол. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE) - один з найкращих університетів економічного профілю в Польщі. Був заснований у 1947 році як приватний ВНЗ, а з 1950 року є державним. За всю історію змінював кілька назв: Вища торгова школа у Вроцлаві, Вища економічна школа у Вроцлаві, Економічна академія імені О. Ланге у Вроцлаві.  

| Вроцлавський Економічний Університет - рейтинги

Вроцлавський Економічний Університет стабільно займає 4 місце серед економічних ВНЗ Польщі в рейтингу Perspektywy. Серед усіх ВНЗ країни за версією цього ж рейтингу у 2018 році Економічний Університет у Вроцлаві знаходиться на 40 місці. За критеріями рейтингу Webometrics університет посідає 48 сходинку серед ВНЗ Польщі (2018).

| Економічний Університет у Вроцлаві: факультети, спеціальності, навчальні пропозиції

За інформацією офіційного сайту Вроцлавського Економічного Університету чисельність студентів становить понад 12000. Близько 480 з них є іноземцями (понад 300 - з України). Викладацький склад університету - 580 осіб, з яких більше 140 є професорами.

Вроцлавський Економічний Університет  - це 4 факультети економічного профілю, три з яких знаходяться у Вроцлаві, а  четвертий - у Єлені Гурі. Найчисленнішим є Факультет економічних наук: тут здобувають освіту близько 7000 студентів. Окрім польськомовних, університет пропонує багато програм англійською мовою, в тому числі престижну магістерську програму Executive MBA. Вартість навчання для іноземців у Вроцлавському Економічному Університеті стартує від 1050 євро за семестр. Українці з Картою Поляка можуть навчатись безкоштовно польською мовою: в цьому випадку умови вступу передбачають конкурс оцінок атестата.

Абітурієнтам, які обрали вступ до Вроцлавського Економічного Університету, доступні міжнародні обмінні та стипендіальні програми Erasmus+, Leonardo Da Vinci, Visegrad Scholarship Program та інші. Діє програма подвійного диплому: студенти-магістри напрямку міжнародний бізнес мають можливість отримати одночасно дипломи Економічного Університету у Вроцлаві та Технічного університету у  Дрездені (Німеччина).  

| Інфраструктура Вроцлавського Економічного Університету: гуртожитки, бібліотеки, лабораторії

Інфраструктура університету  - це 31 будівля сучасних навчальних корпусів, лабораторій, гуртожитків та бібліотеки. Кампус знаходиться за 20 хвилин від центру міста. Вроцлавський Економічний Університет надає студентам місця у трьох гуртожитках (домах студента). Ціни варіюються залежно від умов та становлять від 400 до 750 злотих за місяць.  Кількість місць обмежена, тож про кімнату у гуртожитку потрібно подбати заздалегідь.

Мрієш про якісну європейську освіту економічного профілю? Залиш заявку на сайті та дізнайся якими є відгуки випускників про Вроцлавський Економічний Університет, які переваги дає освіта в Польщі та яку спеціальність варто обрати саме Тобі.

Поділитися:

Новини