3

Факультетів

3
10

Напрямків

10
17

Спеціальностей

17
1550

Вартість від

1550 €

Вроцлавський Медичний Університет

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Вроцлавський Медичний Університет

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Державний
Вартість від: 1550 €

Медичний Університет у Вроцлаві (Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu) - державний медичний університет, який готує лікарів та медичний персонал різних спеціалізацій. Тут навчається близько 6 тисяч студентів.

Історія та рейтинги Медичного Університету у Вроцлаві

В 1945 році, одразу після війни, у Вроцлаві було створено Університет і Політехніку. Одним із 6 факультетів новоствореного університету був медичний факультет, яким керували професори та доценти, що прибули, в основному, з Університету Яна Казимира у Львові (теперішній Львівський Національний Університет ім. І.Франка). В 1950 році, у зв’язку із поділом університету, утворилась Медична Академія у Вроцлаві. Сучасну назву отримав у 2012 році згідно ухвали президента Польщі Броніслава Комаровського.

В 2018 році ділив третє місце в рейтингу всіх медичних університетів Польщі разом з Гданським Медичним Університетом, у 2019 зайняв 4 місце. В загальному рейтингу польських академічних університетів всіх типів в 2019 році отримав 13 місце.

Навчальна пропозиція університету та практика

Навчання відбувається на трьох факультетах:

  1. Факультеті Лікарської Справи.
  2. Фармацевтичному Факультеті.
  3. Факультеті Наук про Здоров'я.

Найбільшою популярністю користується факультет лікарської справи, де готують майбутніх лікарів та стоматологів. Вартість навчання для іноземних кандидатів є доволі високою і починається від 2000 євро/рік на факультеті наук про здоров’я, від 4500 євро в рік на фармацевтичному факультеті та від 8500 євро в рік на факультеті лікарської справи. Іноземці, які мають карту поляка, дозвіл на проживання у Польщі або державний сертифікат з польської мови на рівні С1, можуть претендувати на безкоштовне навчання.

В Медичному Університеті у Вроцлаві крім польськомовного навчання, є і англомовні пропозиції. Англійською мовою можна вчитись на лікаря або стоматолога.

В більшості випадків студентів направляють на практики, проте студенти можуть знаходити місця для проходження практики і самостійно, в такому випадку потрібно отримати згоду Декана Факультету.

ВНЗ є засновником та власником Університетського Клінічного Шпиталю ім. Яна Микулича-Радецького у Вроцлаві, Академічної Стоматологічної Поліклініки, Науково-Дослідного Центру Деменції в м. Сцинава, де студенти  також можуть проходити навчальну практику. Найкращі мають змогу брати участь в практиках та обмінах в рамках програми Erasmus+. Серед партнерів - університети США, Бразилії, Канади, Грузії, України, Білорусі, Албанії.

Гуртожитки Вроцлавського Медичного Університету та студентське життя

Медичний Університет у Вроцлаві у своєму розпорядженні має два власних гуртожитки: Bliźniak і Jubilatka, де студентам доступні місця в 2-особових та 3-особових кімнатах. Загальна кількість місць складає близько 800. Вартість проживання коливається в межах від 350 до 650 польських злотих в місяць.

Варто відмітити і можливості всебічного розвитку студентів університету. Великою популярністю користуються наукові кола та студентські товариства. З найпопулярніших - Студентське Товариство Лабораторних Діагностів, Студентське Наукове Товариство, Польське Товариство Студентів Фармації, Товариство Студентів Стоматології. Спортивний Клуб Медичного Університету у Вроцлаві проводить секції із дисциплін: плавання, легка атлетика, настільний теніс, футзал, баскетбол, волейбол, веслування на ергометрі.

Якісна медична освіта доступна для кожного, пропонуємо і Вам скористатись пропозицією Медичного Університету у Вроцлаві.

Поділитися:

Новини