10

Факультетів

10
71

Напрямків

71
225

Спеціальностей

225
1090

Вартість від

1090 €

Лодзька Політехніка

м. Лодзь , Польща Показати на карті

Лодзька Політехніка

Місто: м. Лодзь
Форма власності: Державний
Вартість від: 1090 €

Лодзька Політехніка (Лодзький Технічний Університет, Лодзинський Технічний Університет, пол. Politechnika Łódzka (PŁ) - один з найбільших та найкращих польських університетів технічного профілю. Заснований у 1945 році, форма власності - державна. Є першим університетом Польщі, який отримав від Європейської Комісії престижний сертифікат якості освіти ECTS Label. Єдиний польський університет в Європейській асоціації інноваційних університетів.

Важлива особливість здобуття освіти у Лодзькій Політехніці - практичне спрямування. Університет з самого початку був створений як партнер для бізнесу потужного у промисловому плані Лодзя. Сьогодні тут функціонує Відділ трансферу технологій. Передавати в економіку є що: Лодзька Політехніка займає друге місце за кількістю поданих та отриманих співробітниками патентів.

| Лодзька Політехніка - рейтинги

Лодзька Політехніка займає 6 місце серед технічних та 12 місце серед усіх університетів Польщі в рейтингу Perspektywy (2018). За критеріями рейтингу Webometrics навчальний заклад знаходиться на 36 місці серед польських ВНЗ (2018). Відповідно до звіту Міністерства науки і вищої освіти Польщі університет знаходиться на 6 сходинці переліку ВНЗ, які найчастіше обираються абітурієнтами. Лодзький Технічний Університет отримує позитивні відгуки від бізнесу: згідно з дослідженнями компанії INDICATOR університет займає 12 місце рейтингу ВНЗ, випускники яких найбільше цінуються роботодавцями (2018).

| Політехніка у Лодзі: факультети, спеціальності, навчальні пропозиції

У Лодзькій Політехніці навчаються близько 17000 студентів, в тому числі понад 500 іноземців. Абітурієнти з України часто обирають вступ саме до Лодзького Технічного Університету, їх тут більш ніж 260. Навчають студентів кваліфіковані викладачі - всього їх понад 1200 (кожен шостий є професором).

Освітня пропозиція Лодзької Політехніки - це більш ніж 40 напрямків навчання на 9 факультетах. Для іноземних студентів доступне широке розмаїття програм польською, англійською та французькою мовами.

Університет активно розвиває систему подвійних дипломів. Навчаючись в Політехніці Лодзя, можна додатково отримати диплом одного з престижних університетів Франції, Фінляндії, Нідерландів, Данії та Великобританії. Лодзька Політехніка є лідером серед технічних ВНЗ Польщі в плані мобільності студентів у рамках міжнародних програм (Erasmus+, IAESTE та інші).

| Безкоштовне навчання у Лодзькій Політехніці для українців

Українці з Картою Поляка мають право на вступ до Лодзької Політехніки на рівних з поляками умовах (оцінки атестату або диплому бакалавра беруться до уваги). Окрім цього, щороку ВНЗ виділяє 26 безкоштовних місць для студентів з країн, які не є членами ЄС. Вступ на безкоштовні місця відбувається на конкурсній основі, тож потрібно мати дійсно хороші оцінки в атестаті та підтверджені досягнення в позакласній діяльності (дипломи, грамоти, перемоги в олімпіадах і т.д.). Детальну інформацію про можливості безкоштовного навчання у Політехніці Лодзя завжди готові надати консультанти Проекту “Освіта без кордонів”.

| Інфраструктура Лодзької Політехніки: гуртожитки, лабораторії та колишні фабрики

Політехніку Лодзя серед інших університетів Польщі вирізняє унікальна інфраструктура. На 30 гектарах розміщені сучасні приміщення з такою ж матеріально-технічною базою, реконструйовані маєтки 19 століття та перетворені в навчальні корпуси будівлі фабрик. Тут багато зелені, але чим особливо пишається Лодзька Політехніка - парк з унікальними деревами посеред кампусу.

Університет пропонує студентам проживання у дев’яти гуртожитках. На території кампусу є все необхідне для комфорту - магазини, медичні клініки, пошта та їдальня.

Якісна технічна освіта доступна тим, хто дійсно бажає її отримати. Натискай “Подати заявку” або звернись до одного з представництв Проекту “Освіта без кордонів” та дізнайся більше про переваги навчання у Лодзькій Політехніці.

Поділитися:

Новини