7

Факультетів

7
23

Напрямків

23
100

Спеціальностей

100
1045

Вартість від

1045 €

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі

м. Лодзь , Польща Показати на карті

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі

Місто: м. Лодзь
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1045 €

Гуманітарно-Економічна Академія у Лодзі (пол. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi (AHE) - один з найбільших та найпопулярніших приватних ВНЗ Польщі. Заснований у 1993 році. Має філіали в інших містах країни. У навчальному процесі робить ставку на креативність та індивідуальний підхід до студентів.

Рейтинги та відгуки про Гуманітарно-Економічну Академію у Лодзі

Про високу якість освіти в Гуманітарно-Економічній Академії у Лодзі свідчать відгуки студентів, бізнесу та визнання престижними рейтингами. За інформацією звіту Міністерства науки та вищої освіти Польщі, AHE займає друге місце серед найпопулярніших ВНЗ Лодзького воєводства (2018). У рейтингу всіх недержавних університетів Польщі від Perspektywy Гуманітарно-Економічна Академія у Лодзі знаходиться на 23 позиції (2018). Польська програма “Uczelnia Liderów” нагородила університет сертифікатами за найбільший прогрес у розвитку практичного навчання, інноваційність та актуальність програм на ринку праці (2018). Напрацювання студентів та викладачів університету користуються попитом у науковому середовищі: Гуманітарно-Економічна Академія у Лодзі є найбільш цитованим приватним ВНЗ (2013).

Можливості для студентів та вартість навчання в Гуманітарно-Економічній Академії у Лодзі

Академія Гуманітарних Наук і Економіки в Лодзі пропонує абітурієнтам понад 100 спеціальностей на трьох факультетах: художньому, гуманітарному, інформатики, управління та транспорту. Серед популярних програм - танець, графіка 3D и Game Art, туризм і рекреація, інформатика. Варто звернути увагу і на такі напрямки: корпоративні медіа і бренд-комунікація, креативне управління організацією, відновлювальні джерела енергії. Окрім польськомовних програм, попитом серед студентів користуються програми англійською мовою викладання. Також, популярною  є програма мобільності Erasmus+, яка дозволяє частину року навчатись в одному з університетів-партнерів з інших  країн.

В навчальному процесі Гуманітарно-Економічної Академії у Лодзі застосовуються європейські стандарти освіти та технологія креативності. Простіше тут це пояснюють так: нові методи, новий зміст, нові викладачі. Розвитку особистості, індивідуальному підходу до студента надається виключна роль. Викладач виступає “радником”: пропонує завдання та допомагає виконати ті, з якими студент не в силі справитись сам. Окрім традиційних денної та заочної форм навчання, попитом користується навчання дистанційне. З 2002 року в Гуманітарно-Економічній Академії у Лодзі діє інтернет-університет (Polski Uniwersytet Wirtualny), який дозволяє отримати диплом бакалавра чи магістра практично без відвідування приміщення університету.

Для допомоги з практиками та працевлаштуванням студентів, при  Академії Гуманітарних Наук і Економіки в Лодзі діє Бюро Кар’єр. Cеред бізнес-партнерів університету - Intech, Lidl та Ecovital.

Вартість навчання в Гуманітарно-Економічній Академії у Лодзі для іноземців стартує від 920 євро за рік. У рамках проектів, співфінансованих з Європейським Союзом, університет пропонує безкоштовне навчання на деяких спеціальностях (у 2018 році - політологія).

Гуманітарно-Економічна Академія у Лодзі пропонує студентам проживання в приватному хостелі на 200 місць. Номери відповідають готельним стандартам: модульні кімнати, безкоштовний інтернет, цілодобова рецепція та безкоштовний паркінг. Хостел знаходиться у тихому районі міста, за 15 хвилин до приміщення університету. Вартість проживання тут становить від 500 злотих.

Європейська освіта за доступною ціною - це реально. Дізнайся більше про Гуманітарно-Економічну Академію у Лодзі - натискай “Подати заявку” або звертайся до представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини