5

Факультетів

5
23

Напрямків

23
148

Спеціальностей

148
1000

Вартість від

1000 €

Келецький Технологічний Університет

м. Кельце , Польща Показати на карті

Келецький Технологічний Університет

Місто: м. Кельце
Форма власності: Державний
Вартість від: 1000 €

Келецький Технологічний Університет (Свентокшиська Політехніка, Свентокшиський Технічний Університет у Кельце, пол. Politechnika Świętokrzyska, PŚk) - державний університет технічного профілю у Польщі. Офіційною датою створення політехніки є 3 червня 1965 року. Разом з тим, ВНЗ вважається правонаступником першого технічного університету Польщі, заснованого у Кельце у 1816 році.

Навчальна пропозиція Свентокшиської Політехніки

У Келецькому Технологічному Університеті працюють 5 факультетів із навчальною пропозицією в понад 35 спеціальностей. Є програми польською та англійською мовою викладання. Свентокшиська Політехніка - це ВНЗ, що йде в ногу з часом. Тут можна опанувати традиційні інформатику, архітектуру, будівництво, або обрати інноваційні спеціальності - екологічну інженерію, телеінформатику, експлуатацію та управління транспортом, комп’ютерні системи контролю та вимірювання.

В університеті навчаються майже 8000 студентів з Польщі та інших країн. Вища технічна освіта у Кельце відкриває багато перспектив. За кількістю компаній на тисячу населення цей регіон серед лідерів країни. Тут діє потужний технологічний парк, а ще щорічно проходить друга за розміром торгова виставка Польщі.

Університет є державним, тож власники Карти Поляка навчаються безкоштовно. Для іноземців без такого документа вартість навчання в Свентокшиській Політехніці стартує від 600 євро за семестр.

Келецький Технологічний: університет переможців

Студентське життя в Свентокшиській Політехніці дає унікальні можливості для розвитку здібностей. Учасники наукових кіл посідають провідні місця в профільних міжнародних змаганнях -  University Rover Challenge (USA), European Rover Challenge (Starachowice), BANRISK – Liga Akademicka, Hackathon Idea Kielce, „Seeds for the Future” (організовує Huawei). Келецький Технологічний Університет приймає участь в програмі Startup Factory, в рамках якої студенти можуть отримати фінансування для реалізації своїх бізнес ідей. Крім того, ВНЗ стабільно співпрацює з бізнесом у питаннях трансферу технологій, розробки навчальних програм та проходження студентами практик.

Одним із факторів успіху студентів є сучасна навчально-дидактична база. Аудиторії, лабораторії, бібліотека та гуртожитки Келецького Технологічного Університету обладнані відповідно до вимог часу.

Вища технічна освіта у Польщі відкриває доступ до найкращих роботодавців, адже диплом визнають у всьому світі. Дізнайся як вступити до Свентокшиської Політехніки - залишай заявку або звертайся за контактами Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини