1

Факультетів

1
4

Напрямків

4
12

Спеціальностей

12
2870

Вартість від

2870 €

Університет Суспільної Психології і Гуманітарних Наук у Вроцлаві

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Університет Суспільної Психології і Гуманітарних Наук у Вроцлаві

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Приватний
Вартість від: 2870 €

Університет Суспільної Психології і Гуманітарних Наук у Вроцлаві або Університет Соціальної Психології та Гуманітарних Наук у Вроцлаві (Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny) раніше Вища Школа Суспільної Психології у Вроцлаві - це недержавний університет, створений у Варшаві в 1996 році. Зараз - це перший приватний вищий навчальний заклад, що отримав статус університету. SWPS також є найбільшим приватним університетом Польщі і має свої відділення ще у п'яти найбільших містах Польщі:

 • Головне відділення університету у Варшаві.
 • Філія у Жешуві.
 • Філія у Познані.
 • Філія у Сопоті.
 • Філія в Катовіцах.

Проект "Освіта без кордонів" співпрацює зі всіма філіями Університету SWPS.

Вроцлавське відділення SWPS проводить набори на напрямки навчання - Право, Психологія, Журналістика та Графіка.

Засновниками університету були професори Інституту Психології Польської Академії Наук - Анджей Еліаш, Збігнєв Пєтрашінський та Януш Рейковський. З 2008 року право власності перейшло до спілки Інституту Розвитку Освіти, яка була створена засновниками.

Університет Психології у Вроцлаві по праву рахується одним із найкращих університетів Польщі і має велику кількість відзнак і нагород:

 • З 2007 року університет незмінно утримує перше місце рейтингу "Perspektywy" приватних університетів Польщі, як найкращий ВНЗ суспільно-гуманітарного профілю.
 • Від 2009 року, згідно щорічних рейтингів Міністерства Науки і Вищої Освіти Польщі, SWPS є найбільш популярним приватним університетом Польщі серед абітурієнтів.
 • В 2012 році, згідно рейтингу тижневика "Gazeta Prawna" Факультет Права SWPS зайняв 3 місце серед всіх приватних університетів Польщі.
 • В 2013 році Університет Суспільної Психології отримав перше місце одразу в двох рейтингах „Perspektywy” i „Rzeczpospolita”, як найкращий приватний ВНЗ, що проводить навчання на напрямках: психологія, філологія, культурологія, азіатика, журналістика та соціальна комунікація і соціологія.
 • В 2015 році, згідно рейтингу видання "Wprost", SWPS зайняв 2 місце серед приватних та 18 місце серед всіх університетів Польщі. Рейтинг складається на основі відгуків роботодавців.
 • В 2018 році Університет SWPS у Вроцлаві отримав позитивну акредитацію Міністерства Культури та Вищої Освіти.

Зараз в університеті навчається понад 15 тис. осіб. В SWPS функціонує велика кількість студентських організацій, наприклад, наукові кола чи Студентська Юридична Консультація, Академічний Спортивний Клуб SWPS та Хор SWPS.

Університет дає змогу власним студентами отримати міжнародний та міжкультурний досвід. SWPS реалізує проекти співпраці і академічного обміну з університетами цілого світу і має більше 100 підписаних двосторонніх партнерських умов. В SWPS вчиться близько 1200 іноземних студентів, більшість з яких отримують повний цикл освіти. В Університеті Психології дуже розвинена програма ERASMUS+. Крім країн Європи, студенти можуть поїхати і до Китаю, США, Бразилії, Кореї, України та Казахстану. Студенти Проекту "Освіта без кордонів" задоволені навчанням в Університеті SWPS.

Для отримання детальної інформації щодо вступу до Університету Суспільної Психології і Гуманітарних Наук у Вроцлаві, рекомендуємо Вам заповнити анкету у нас на сайті або звернутись в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини