1

Факультетів

1
3

Напрямків

3
28

Спеціальностей

28
750

Вартість від

750 €

Міжнародний Університет Транспорту і Логістики у Вроцлаві

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Міжнародний Університет Транспорту і Логістики у Вроцлаві

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Приватний
Вартість від: 750 €

Міжнародний Університет Транспорту і Логістики у м. Вроцлав (Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT), Міжнародна Вища Школа Транспорту і Логістики у Вроцлаві) - це один з перших приватних університетів Вроцлава та кращий комерційний університет Польщі, який готує спеціалістів у сфері транспорт-логістика-експедиція. ВНЗ було засновано в 2001 році за ініціативи Вроцлавської Логістичної Спілки та французької групи шкіл ESIDEC в Меці, дякуючи чому студенти по закінченні мають змогу одразу здобути польський та французький дипломи.

На сьогодні MWSLiT у Вроцлаві пропонує навчання на таких напрямках навчання:

  • Логістика - бакалавр, інженер, магістр.
  • Транспорт - бакалавр.
  • Управління - бакалавр.

В Університеті Логістики існує можливість навчатись англійською мовою, що пропонується на напрямку "Логістика", як на бакалавраті так і на магістратурі. Крім того ВНЗ є одним з перших в Нижній Сілезії, що пропонує дуальне навчання. Суть його полягає в тому, що студент три дні на тиждень відвідує заняття в університеті, а інших два дні працює в партнерській фірмі Університету Транспорту та Логістики та отримує за це фінансову винагороду.

Міжнародний Університет Логістики є найкращим вищим навчальним закладом логістичного спрямування у Польщі згідно рейтингу видання "Perspektywy" 2016 року, займає 16 місце (на сім позицій краще чим в 2015 році) серед всіх приватних університетів Польщі та 3 місце у рейтингу приватних ВНЗ Нижньої Сілезії. MWSLiT у Вроцлаві є єдиним вищим навчальним закладом у Центрально-Східній Європі, який має престижну фахову акредитацію CILT (The Chartered Institute of Logisitcs and Transport), який мають змогу отримати всі випускники ВНЗ. Варто зазначити, що напрямок "Логістика" має позитивну оцінку Польської Акредитаційної Комісії - національної польської організації, яка займається оцінкою якості освіти.

Кількість студентів в Університеті Логістики у Вроцлаві є трохи більшою ніж 1300 (дані за 2015/2016 навчальний рік), з яких 40% складають іноземні студенти. Університет має величезну базу партнерських організацій, як в Польщі так і за її межами, тому студенти можуть не хвилюватись про практики. Також MWSLiT у Вроцлаві є учасником програми Erasmus+, дякуючи чому студенти можуть поїхати на практику або навчання в іншу країну світу. Варто відмітити особливу тісну співпрацю із Францією.

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту кожного року розігрує грант на навчання для українських студентів. ВНЗ організовує для абітурієнтів логістичну олімпіаду у якій можуть взяти участь всі бажаючі та виграти безкоштовне навчання у престижному польському університеті. За детальною інформацією просимо звертатись в один із наших офісів в Україні або в call-center Проекту "Освіта без кордонів".

На жаль, університет немає свої власних гуртожитків, проте Проект "Освіта без кордонів" забезпечує проживання для власних клієнтів у Вроцлаві. Для студентів першого року навчання ВНЗ організовує курси польської мови перед початком навчання, метою яких є удосконалення мовних навиків, адаптація та акліматизація студентів.

Якщо Вас зацікавив Університет Логістики у Вроцлаві, рекомендуємо Вам заповнити анкету нижче та отримати детальну та безкоштовну інформацію про умови вступу, план навчання та організаційні і побутові моменти перебування у Вроцлаві.

Поділитися:

Новини