7

Факультетів

7
33

Напрямків

33
124

Спеціальностей

124
1760

Вартість від

1760 €

Ряшівська Політехніка

м. Ряшів , Польща Показати на карті

Ряшівська Політехніка

Місто: м. Ряшів
Форма власності: Державний
Вартість від: 1760 €

Ряшівська Політехніка (Жешувська Політехніка, Жешувський Політехнічний Університет, пол. Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza) - державний університет технічного профілю у Польщі. Заснований у 1963 році. Готує інженерів, яких цінують на світовому ринку праці. “Родзинкою” Жешувської Політехніки є підготовка кадрів для цивільної авіації та космонавтики.

Факультети, спеціальності та вартість навчання у Ряшівській Політехніці

В Жешувському Політехнічному Університеті функціонують 7 факультетів з понад 60 напрямками навчання. Тут здобувають освіту 14000 студентів з Польщі та інших країн світу, в тому числі близько 100 з України. Іноземці обирають для вивчення управління, інформатику та логістику. Також, популярними є спеціальності факультету машинобудування та авіації - саме тут вперше в Польщі почали готувати льотчиків для цивільної авіації. Навчальна пропозиція Ряшівської Політехніки - це польськомовні та англомовні програми технічного профілю. Викладацький склад університету - 850 наукових працівників.

Вартість навчання в Жешувській Політехніці для іноземних студентів стартує від 955 євро за рік. Власники Карти Поляка мають право навчатись безкоштовно та вступати на рівних з громадянами Польщі умовах.

Міжнародна співпраця Ряшівського Політехнічного Університету надає студентам чудові можливості мобільності. В рамках програми Erasmus+ Жешувська Політехніка має домовленості з 75 ВНЗ інших країн. Окрім цього, укладено понад 40 двосторонніх договорів про співпрацю з університетами Німеччини, Чехії, Словаччини, Франції, Італії, США, Канади та інших держав.

Студенти Ряшівського Політехнічного Університету проходять практики у відомих польських та іноземних компаніях. У співпраці з Samsung при Жешувській Політехніці діє науковий інкубатор - тут можна зарекомендувати себе та реалізувати здібності до проведення досліджень.

Унікальна інфраструктура для вивчення авіації та космонавтики в Жешувській Політехніці

Інфраструктура Жешувського Політехнічного Університету - це сучасні лекційні зали, понад 200 лабораторій з новітнім обладнанням і два унікальні центри - Навчальний центр авіації у Ясьонці та Академічний планерний центр у Бесмичові. Навчальний центр авіації Ряшівської Політехніки дає можливість вивчати льотну справу на сучасних симуляторах та справжніх літаках. Центр має власний діючий аеропорт на 2 смуги. Для студентів з числа майбутніх льотчиків програмою передбачено як мінімум 150 годин керування справжніми літаками та понад 70 годин на симуляторах.

Про якість підготовки студентів в Ряшівській Політехніці свідчать їх досягнення на міжнародних профільних змаганнях. Так, кілька років поспіль команди Жешувського Політехнічного Університету входили до фіналу та вигравали престижний конкурс «University Rover Challenge» (США) з проектування і побудови студентами планетоходів.

Студентське життя та гуртожитки Жешувського Технічного Університету

Крім наукової діяльності, студенти Жешувського Політехнічного Університету реалізують себе в студентському самоврядуванні, спортивних гуртках, творчих осередках (пісні та танцю) і академічному хорі. У Ряшівської Політехніки є власні гуртожитки - всього їх 7 загальною кількістю 2500 місць. Шість домів студента знаходяться у межах студентського містечка неподалік центру Ряшева та один - у Ясьонці, за 10 км від міста.

Жешувський Політехнічний Університет - це сучасна освіта європейського рівня. Дізнайся більше про те, як стати студентом цього ВНЗ - натискай кнопку зворотного зв’язку або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини