24

Факультетів

24
128

Напрямків

128
444

Спеціальностей

444
660

Вартість від

660 €

Університет ім. Адама Міцкевича в Познані

м. Познань , Польща Показати на карті

Університет ім. Адама Міцкевича в Познані

Місто: м. Познань
Форма власності: Державний
Вартість від: 660 €

Університет ім. Адама Міцкевича у Познані (пол. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, UAM) - один з найстаріших, найбільших та найкращих університетів Польщі. Державний. Вважається правонаступником першого університету Познані, заснованого у 1611 році, однак офіційним роком створення є 1919. Сучасну назву носить з 1955 року.

| Рейтинги та видатні випускники Університету ім. Адама Міцкевича у Познані

Університет щороку займає третє або четверте місце серед університетів Польщі згідно з рейтингами від Perspektywy та „Rzeczpospolita”. Входить до переліку Top 200 Universities in Europe (Unirank, 2018). За версією рейтингу Times Higher Education World University Rankings 2019 знаходиться на третій сходинці серед польських університетів. В світовому рейтингу CWUR 2018-2019 займає п’яте місце серед національних ВНЗ та 741 серед університетів світу. За критеріями рейтингу Webometrics 2018 перебуває на 6 місці у переліку польських ВНЗ та на 676 у переліку ВНЗ всього світу.

Серед видатних випускників Університету ім. Адама Міцкевича у Познані - математики, які під час Другої світової війни здобули перші успіхи в аналізі коду німецької шифрувальної машини “Енігма” (Маріан Реєвські, Генріх Зигальські и Єжи Рожицкі). Найбагатший поляк, Ян Кульчик, також є випускником Університету ім. Адама Міцкевича.

| Університет ім. Адама Міцкевича: спеціальності, факультети, навчальні пропозиції

Навчальний заклад є класичним університетом. Тут можна здобути освіту в областях гуманітарних, соціальних, суспільних та природничих наук. Також користується популярністю художня освіта. Абітурієнти можуть вступати на одну із понад 220 спеціальностей в Університеті ім. Адама Міцкевича. Близько 20 програм є англомовними. Навчальний процес забезпечується на 15 факультетах. Викладацький склад - це майже 3000 наукових працівників, близько третини з яких є професорами.

За кількістю студентів університет займає третє місце по країні. Всього тут навчаються понад 37000 студентів. Відгуки про Університет ім. Адама Міцкевича в Познані підвищують його популярність серед іноземних абітурієнтів. Щороку у ВНЗ навчаються понад 700 іноземців. Найпопулярнішими серед іноземних студентів є філологічні спеціальності. Кількість українців, які обирають Університет ім. Адама Міцкевича, зростає щороку приблизно на 10% і станом на 2017 рік кількість студентів з України становить понад 300 осіб.

Вартість навчання для іноземців в університеті стартує від 750 євро за семестр. Власники Карти Поляка вступають на рівних з громадянами Польщі правах і навчаються безкоштовно. До уваги беруться оцінки українського атестата, тож вони повинні бути достатньо хорошими. Згідно рішення Ректора університету всі напрямки навчання англійською мовою, які пропонувались у 2019 році були безкоштовними для всіх студентів без виключення.

Серед студентів надзвичайно популярними є програми мобільності Erasmus+ та MOST, в рамках яких частину року можна навчатись в університетах-партнерах з інших країн Європи, Азії, Африки, Австралії, Північної та Південної Америки.

| Студентське життя та гуртожитки Університету Адама Міцкевича

Університет ім. Адама Міцкевича у Познані - це свого роду маленька студентська країна. Три кампуси навчального закладу знаходяться в Познані та ще чотири - за межами. За даними офіційного сайту, університет займає близько 40 будівель загальною площею 330 тис.кв.м. До складу UAM входять навчальні аудиторії, лабораторії, бібліотеки, сучасні спортивні об’єкти та ботанічний сад на 20 гектарів. Шість гуртожитків Університету ім. Адама Міцкевича розташовані у зручних локаціях Познані та обладнані усім необхідним для проживання та відпочинку.

Студентське життя UAM насичене та цікаве - до послуг студентів філії міжнародних студентських організацій та 120 наукових кіл. Щороку студенти організовують в місті популярний фестиваль науки та мистецтва.

Відгуки про Університет ім. Адама Міцкевича у Познані переконливо свідчать: тут дають якісну освіту, європейський диплом і конкурентні позиції на ринку праці. Дізнайся як стати студентом одного з ТОП-університетів Польщі - скористайся формою зворотнього зв’язку або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини