9

Факультетів

9
34

Напрямків

34
191

Спеціальностей

191
2610

Вартість від

2610 €

Познанська Політехніка

м. Познань , Польща Показати на карті

Познанська Політехніка

Місто: м. Познань
Форма власності: Державний
Вартість від: 2610 €

Познанська Політехніка (Познанський Політехнічний Університет, пол. Politechnika Poznańska (PUT) - один з найбільших та найпопулярніших університетів технічного профілю в Польщі. Державний, заснований у 1919 році. Випускники ВНЗ працюють у Microsoft, Huawei, Volkswagen та інших всесвітньо відомих компаніях.

Рейтинги Познанської Політехніки

Якість освіти в Познанській Політехніці підтверджується рейтингами ВНЗ на національному та міжнародному рівнях. PUT посідає 7 місце у переліку технічних університетів та 17 місце у переліку всіх ВНЗ Польщі у рейтингу від Perspektywy (2018). У міжнародному рейтингу Webometrics Познанський Політехнічний Університет займає 8 позицію у переліку найкращих польських університетів.

Факультети та вартість навчання в Познанській Політехніці

У Познанському Політехнічному Університеті діють 10 факультетів. Абітурієнтам доступний перелік з майже 70 актуальними на ринку праці спеціальностями. Навчальна пропозиція Познанської Політехніки - це польськомовні та англомовні програми, розроблені з урахуванням запитів ділового середовища.

Тут навчаються майже 20000 студентів з 60 країн світу, в тому числі з України. Серед іноземних студентів найпопулярнішими напрямками навчання є інженерія управління, електроніка та комунікації, архітектура та будівництво.

Вартість навчання в Познанському Політехнічному Університеті для іноземців стартує від 2000 євро в рік. Вартість першого року навчання збільшена на 200 євро. Державний статус ВНЗ дає право власникам Карти Поляка вступати на рівних з громадянами Польщі умовах та навчатись безкоштовно.

У Познанській Політехніці вартість навчання цілком виправдана хорошими кар'єрними перспективами. В переліку найкраще оплачуваних випускників технічних ВНЗ Польщі випускники Познанського Політехнічного університету посідають 6 місце (2016). Це перший польський ВНЗ, що увійшов до престижної асоціації європейських університетів технічного профілю CESAER.

Науковий потенціал, кампуси та гуртожитки Познанської Політехніки

“Познанська Політехніка - для людей з пристрастю!” - таким є девіз одного з найкращих ВНЗ для отримання технічної освіти у Польщі. Тричі викладачі університету були нагороджені “Польською нобелівською премією” від Фонду польської науки - цю відзнаку отримують тільки найкращі науковці країни. Помимо занять студенти реалізують себе у профільних міжнародних конкурсах, зокрема, змаганні з проектування комп’ютерних систем CSIDC від IEEE Computer Society та Imagine Cup від Microsoft. Також, є можливість частину року навчатись в іншій країні - PUT є активним учасником програм мобільності Erasmus+ та Mostech. Партнерами ВНЗ у питаннях практик та стажувань студентів є Santander Bank Polska, Volkswagen Poznań та Huawei. В університеті добре розвинена не тільки наукова діяльність, але й спорт - з 2015 року тут працює сучасний спортивний центр з безліччю можливостей для занять футболом, волейболом, гандболом, дзюдо та іншими видами спорту.

Познанська Політехніка - це 3 кампуси та ще декілька окремих академічних будівель. Тут реалізуються амбітні проекти з впровадження інновацій у навчання, будівництва нових об'єктів та вдосконалення існуючих. До складу Познанського Політехнічного Університету входять велика технічна бібліотека, сучасні лабораторії, унікальні Центр авіаційної освіти і Європейський центр біоінформатики та геноміки. Університет має власні доми студента. Гуртожитки Познанської Політехніки - це 6 будівель з комфортними умовами проживання загальною кількістю 2000 місць.

Відчуваєш пристрасть до освіти технічного профілю в Польщі? Познанська Політехніка заслуговує уваги - дізнайся більше про цей ВНЗ, натиснувши кнопку зворотнього зв'язку на сайті.

Поділитися:

Новини