4

Факультетів

4
66

Напрямків

66
205

Спеціальностей

205
680

Вартість від

680 €

Ряшівський Університет

м. Ряшів , Польща Показати на карті

Ряшівський Університет

Місто: м. Ряшів
Форма власності: Державний
Вартість від: 680 €

Ряшівський Університет (Жешувський Університет, пол. Uniwersytet Rzeszowski (UR) - найбільший ВНЗ Південно-Східної Польщі. Державний. Починає історію з 1965 як Вища Педагогічна Школа, однак власне університет засновано у 2001 році. У процесі навчання суттєва роль надається практичній складовій та врахуванню в програмах актуальних запитів ринку праці.

Факультети, міжнародна співпраця та вартість навчання у Жешувському Університеті

Жешувський Університет є класичним: тут здобувають освіту з точних, гуманітарних, природничих наук, а також отримують медичну та художню освіту. Всього функціонує 12 факультетів із майже 100 спеціальностями. В Ряшівському Університеті навчаються 17000 студентів з Польщі та інших держав, в тому числі з України. Найпопулярнішими спеціальностями є економіка, право, адміністрація, туризм та рекреація. Викладацький склад ВНЗ - 1300 наукових працівників, з яких понад 300 професорів. Чимало лекторів університету входять до Польської Академії Наук.

Якість навчання у Жешувському Університеті підтверджується численними відгуками та відзнаками. Так, у 2017 році ВНЗ отримав нагороду "Research Impact Leaders Award" від ELSEVIER у галузі природничих і гуманітарних наук. У рамках національної польської програми “Quality International 2015” Ряшівський Університет здобув відзнаку в категорії „Послуги найвищої якості” за діяльність Природно-Медичного центру інноваційних досліджень.

Вартість навчання в Ряшівському Університеті для іноземців стартує від 620 євро за рік. Власники Карти Поляка можуть вступати на рівних з громадянами Польщі умовах, що означає проходження конкурсу та безкоштовне навчання.

Міжнародне співробітництво Жешувського Університету дозволяє студентам частину року навчатись в іншому університеті-партнері або отримувати стипендії. Так, університет є учасником програм MOST, Erasmus+, CEEPUS, NAWA, AMGEN Scholars, KAAD, DAAD. Партнерами Ряшівського Університету є ВНЗ з України, Німеччини, США та інших держав. Всього укладено понад 200 міжнародних домовленостей про співпрацю у сфері освіти.

Студентське життя та гуртожитки Ряшівського Університету

Бюро кар’єр, що діє при Ряшівському Університеті, допомагає студентам знайти місце для практики та стажування. Рівень безробіття у Жешуві - один з найнижчих у Польщі. Тут працюють близько 26000 малих та великих підприємств, серед яких Prat & Whitney Rzeszów, Asseco Poland, Audi та Volkswagen. Це чудова база для практик, підробітку або працевлаштування.

Поза навчанням студенти реалізують себе у творчих гуртках, спортивних секціях, студентському радіо, видавництві журналу та самоврядуванні. Жешувський Університет має власні гуртожитки: 5 комфортних домів студента здатні розмістити понад 2000 студентів щороку.

Дізнайся більше якими є відгуки про Жешувський Університет та які переваги вступу до цього ВНЗ - натискай “Подати заявку” або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини