3

Факультетів

3
18

Напрямків

18
61

Спеціальностей

61
1230

Вартість від

1230 €

Суспільна Академія Наук у Варшаві

м. Варшава , Польща Показати на карті

Суспільна Академія Наук у Варшаві

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1230 €

Суспільна Академія Наук у Варшаві (пол. Społeczna Akademia Nauk Warszawa (SAN Warszawa) - один із найпопулярніших приватних університетів Польщі. Створений у 1994 році. Є філією найбільшого приватного ВНЗ країни (Суспільної Академії Наук). Відомий інноваційними підходами та зосередженням на практичному аспекті навчального процесу.

Рейтинги, акредитації та відгуки про Суспільну Академію Наук у Варшаві

Позитивні відгуки про SAN Warszawa підтверджуються провідними позиціями у національних рейтингах та пройденими акредитаціями. Разом з філіями SAN в інших містах, Суспільна Академія Наук у Варшаві є приватним ВНЗ, який абітурієнти обирають найчастіше (за звітом Міністерства науки і вищої освіти Польщі). У рейтингу приватних університетів від Perspektywy Суспільна Академія Наук посідає 8 місце (2016). За рейтингами від тижневика Wprost SAN входить до десятки приватних університетів, які найбільше цінуються роботодавцями, а її програми МВА входять до десятки найпопулярніших у Польщі (2015).

Престижні освітні організації теж дають Суспільній Академії Наук позитивні відгуки. Так, якість освіти в SAN Варшава підтверджена акредитаціями, пройденими у PKA (Державній Акредитаційній Комісії) та NEASC (New England Association of Schools and Colleges).

Спеціальності та вартість навчання у SAN Варшава

Навчальна пропозиція Суспільної Академії Наук у Варшаві - це три факультети (гуманітарних наук, медичних наук та наук про управління і безпеку) та майже 100 спеціальностей. Університет пропонує абітурієнтам програми бакалаврату, магістратури, післядипломне навчання та престижні програми MBA. Щодо останніх, то навчання здійснюється у партнерстві з американським університетом Clark University. Окрім польськомовних, дуже популярними є програми з англійською мовою викладання. Значну увагу університет надає практичному навчанню та відповідності програм запитам ринку праці. Серед цікавих спеціальностей - державне управління та e-адміністрація, психологія професійного консалтингу, телеінформатика та інші.

Для пошуку місця практики, стажування чи роботи при Суспільній Академії Наук у Варшаві діє Бюро Кар’єр. Випускники університету працевлаштовуються у приватних фірмах, державних організаціях, правоохоронних органах та дипломатичних установах. Серед бізнес-партнерів SAN у Варшаві - IBM, Business Centre Club, Panasonic і інші.

Вартість навчання в SAN Варшава стартує від 1120 євро за рік. Діє система знижок та стипендій. Наприклад, якщо навчатись тут з братом або сестрою, один із вас має право скористатись знижкою на навчання у розмірі 5% за семестр.

Популярною серед студентів університету є обмінна програма Erasmus+, в рамках якої можна частину року навчатись в університеті-партнері з іншої країни.

Інфраструктура та гуртожитки Суспільної Академії Наук у Варшаві

Навчально-дидактична база Суспільної Академії Наук у Варшаві є сильною стороною університету. ВНЗ займає дві великі будівлі у центрі Варшави. До послуг студентів сучасні лекційні зали, лабораторії, радіо- та телестудія. Студентське життя SAN Варшава - це численні наукові кола, самоврядування, творчі та спортивні гуртки.

У SAN Варшава є гуртожиток загальною кількістю 180 місць. На території дому студента працює безкоштовний Wi-Fi. Гуртожиток Суспільної Академії Наук у Варшаві розміщений за 5 кілометрів від центру міста.

Дізнайся більше про один із найкращих приватних ВНЗ Польщі - звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів” або скористайся формою зворотнього зв’язку на сайті.

Поділитися:

Новини